خواستار کاوشگر در ‘صحنه’ دستگیری در میان بالا 10 تحولات در کنپور گانگستر…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اوتار پرادش, گانگستر, Vikas Dubey را بازداشت گرفته شده در خارج از یک معبد در Madhya Pradesh را در اوجائین در پنجشنبه مارک پایان دادن به شش روز طولانی تعقیب کیفری متهم به سازماندهی یکی از مرگبارترین حمله به نیروهای پلیس در سال های اخیر که منجر به مرگ هشت تن از نیروهای پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس سه sub-بازرسان و چهار پاسبان. روز آغاز شد و با دستگیری دو نفر از دستیاران خود را به پایان رسید و با اختلاف بیش از Dubey بازداشت. در اینجا 10 تحولات در طول روز در کنپور گانگستر Vikas Yadav بازداشت مورد.

1. Vikas Dubey گزارش شده است که فریاد زد نام خود را از زمانی که دستگیر خارج از معروف Mahakal معبد در اوجائین. “اصلی Vikas Dubey hoon, Kanpur wala!,” او شنیده بود گفت: با شاهدان عینی. متفاوت نسخه های از نحوه دستگیری او انجام شد پدید آمده از طریق روز. یک Madhya Pradesh وزیر ادعا کرد Dubey گرفتار شده بود توسط پلیس در حالی که مقامات پلیس شاهدان عینی و یک دولت رسمی ادعا کرد که او توسط مردم محلی اولین و ممکن است تسلیم قبل از دستگیری او.

2. Madhya Pradesh بالا پلیس Vivek Johri ادعا کرد که یک مرد فروش گل خال خال Dubey و به اطلاع آژانس امنیت در Mahakal معبد پس از آن پلیس های پاسگاه نزدیک مطلع شد. زمانی که پلیس بررسی Dubey هویت, کارت, آنها آن را به نام یکی Naveen رفیق. او شروع به فریاد در بیشتر بازجویی توسط پلیس ترس هویت خود را آشکار خواهد شد.

3. یک افسر ارشد اداری که نمی خواهید نام برد و گفت: Dubey تسلیم به پلیس از او می ترسید که او می تواند کشته شود در یک شیوه ای مشابه به عنوان همدستان. این مسئول اضافه کرد که Dubey خریداری یک بلیط برای 250 تومان از معبد شمارنده در مورد 8.30 هستم. او بعدها گفت: این گل صاحب مغازه که او Vikas Dubey از Kanpur. گل فروشنده گفت که او تا به حال شناسایی شده Dubey به عنوان او رفتار مشکوکی و بعد از آن به اطلاع آژانس امنیت گارد در دروازه معبد.

4. یک افسر پلیس گفت: Dubey نگه داشته در حال تغییر پاسخ های خود را در حالی که بازجویی های اولیه در اوجائین و نمی به درستی نشان می دهد که چگونه او رسیده اوجائین و از کجا و چه زمانی. افسر پلیس گفت که Dubey ادعا کرد که وارد MP از طریق کوتا در چهارشنبه, اتوبوس, اما او حساب معتبر نیست پس بین ایالتی اتوبوس سرویس هنوز در حالت تعلیق افسر اضافه شده است. یک مشروب مدیر شرکت که یکی از بستگان از Vikas Dubey شد و بنا به گزارش ها توسط پلیس برای پیدا کردن که آیا او تا به حال به نام Dubey به اوجائین. پلیس را تایید نمی کند او را بازداشت.

5. یک افسر پلیس که در بازجویی او در اوجائین گفت که Dubey تا به حال ادعا کرد که مانده اند در یک هتل شهر در شب چهارشنبه. بسیاری از افسران درگیر در تعقیب جنایتکاران گفت: Dubey کمک کرده بود و در هر مرحله از خروج اچ محل در Shivli در کنپور Dehat برای رسیدن به اوجائین در حالی که پوشش در اطراف 1250 متر در چهار متحده است. پلیس به خصوص نگاه کردن به کسی Dubey ممکن است به پس از کنپور کمین در حالی که پنهان کردن در خانه یکی از دوستان در کنپور Dehat را Shivli شهر سه کیلومتر از روستای خود را. پلیس گفت که او رسیده Shivli بر روی یک موتور سیکلت به عنوان سفر با ماشین را مورد نیاز او را به رفتن را از طریق جاده های اصلی.

6. به گفته مقامات پلیس که نمی خواهید به نام Dubey مشاور Prabhat Mishra ادعا کرد در طول بازجویی قبل از او کشته شد در یک برخورد در کنپور که Dubey برنامه ریزی شده بود همه چیز را از او فرار احتمالی تسلیم. او با استفاده از یک SUV برای رسیدن به اوریا و سپس hitched متعدد سواری برای رسیدن به فریدآباد. پلیس افزود که او در ابتدا می خواستم به تسلیم شدن در و سپس در دهلی نو که نمی تواند تحقق.

7. Dubey است و سپس ادعا به خواسته کلیدی خود تیرانداز Amar Dubey برای رسیدن به, Madhya Pradesh از طریق ملی ویتنام هانوی منطقه اوتار پرادش است. اما پلیس دستگیر عمار در همیرپور و او کشته شد در یک روبرو می شوند زمانی که او سعی در فرار, پلیس گفت:. Prabhat Mishra و کارکنان هتل که در آن Vikas Dubey ماند در فریدآباد گفت: او با اعتماد به نفس و آرامش.

8. Dubey را همدست Prabhat Mishra کشته شد صبح روز پنجشنبه در حالی که تلاش برای ربودن یک پلیس سلاح در تلاش برای فرار در حالی که آورده از Faridabad تا مقامات پلیس گفت:. دیگر دستیار, Praveen نام مستعار Bauwa Dubey همچنین می خواستم در ارتباط با کنپور کمین کشته شد در یک برخورد در اتاوا ،

9. Dubey همسر, پسر و داخلی خود کمک نیز دستگیر و بعد از آن در روز. با توجه به آمار و ارقام توسط کنپور پلیس تعداد زیادی از مردم دستگیر می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 از جمله چهار زن بودند که همسران برخی از فراریان. در میان آنها بود Khushboo Dubey که ازدواج Amar Dubey چهار روز قبل از شلیک را در ژوئن 29. پلیس داده نشده هیچ دلیلی برای دستگیری او.

10. در حالی که BJP MLAs و Samajwadi پارتی سخنگوی هرگونه ارتباط با گانگستر کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra خواستار CBI پروب برای تعیین حقایق در مورد اتهام حمایت و حفاظت به Vikas Dubey. سابق MP وزیر کمال نات گفت: گانگستر را “خروج امن” از کانپور ورود در اوجائین و شیوه دستگیری به هنگام تولد به بسیاری از سوء ظن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>