‘تماس خاموش توکیو بازی های المپیک’: چهار بار قهرمان قایقرانی متی Pinsent

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چهار بار المپیک, قایقرانی, قهرمان متی Pinset پیشنهاد کرده است که بازی های المپیک توکیو باید به نام خاموش میان شیوع کروناویروس. Pinsent همچنین در ادامه به فراخوان کمیته بین المللی المپیک را از دست داده و این وضعیت به عنوان “تن-ناشنوا”. سخنان خود آمد و به عنوان کمیته بین المللی المپیک اخیرا پیشنهاد کرد که آنها به دنبال ادامه بازی و پیشنهاد کرده اند هیچ چیز مربوط به تعویق افتادن جهانی بازی.

“من متاسفم آقای باخ اما این تن-ناشنوا است. غریزه به امن نگه دارید (نه به ذکر است اطاعت دولت دستورالعمل مستند) سازگار با ورزشکار, آموزش, سفر و تمرکز است که بلندی های المپیک خواسته های ورزشکاران و تماشاگران برگزارکنندگان و غیره آنها را امن نگه دارید. آن تماس بگیرید,” Pinsent توییتی.

همچنین بخوانید: آلمان بازیکنان اهدا 2.5 میلیون یورو برای مبارزه با کروناویروس

49 ساله و برنده مدال طلا در چهار دوره متوالی به بازی های المپیک از سال 1992 تا 2004.

در روز سه شنبه کمیته بین المللی المپیک گفته بود که آنها “به طور کامل متعهد به آینده 2020 توکیو المپیک و افزود که ” وجود دارد بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله’ با وجود شیوع کروناویروس.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی” کمیته بین المللی المپیک تا به حال در بیانیه ای گفت.

“کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می کردند.”

توکیو بازی های المپیک هستند که میله میله به بازی می شود از تاریخ 24 ژوئیه – اوت 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>