Suja verghese, مدیر یک پرستار مشغول به کار در عربستان سعودی به 10 سال گذشته تا به حال خانه به کتیم در پنج ماه مرخصی در ماه مارس برای تکمیل یک لیست از دستور کار. اما آن را نمی شود.

بیمارستان به نام درخواست خود را برای پیوستن به کار بلافاصله. و در روز شنبه او در میان 239 پزشکان که در زمان خاص پرواز به عربستان سعودی از کوچین.

در اوایل روز پنج شنبه یکی دیگر از پرواز حمل 219 متخصصان پزشکی به طور عمده پرستاران به حال سمت چپ برای عربستان سعودی است. در هفته گذشته 89 سلامت کارگران پرواز به امارات متحده عربی. سه جمله پروازهای حمل پرستاران انتظار می رود این هفته است.

بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس که از جان گذشته اند و لغو برگ از کارکنان پزشکی و برخی از با تجربه که به ترک شغل خود شد و به نام است.

“این واقعیت پرستاران از کرالا بیشتر به دنبال پس از در سراسر جهان است. مانند نخست وزیر مودی گفت: ما باید تبدیل بحران به فرصت است. وجود تقاضا برای پرستاران آموزش دیده این روزها به ویژه از خلیج فارس. اگر آنها در حال حاضر کشور باید اجازه می دهد آنها را برای رفتن گفت:” یک مقام ارشد دولت درگیر در تسهیل بازگشت از کارکنان پزشکی.

“این طرح نشان دهنده رابطه بین هند و کشورهای خاورمیانه و تعهد خود را به حمایت از یکدیگر در زمان بحران. آن است که وظیفه ما را برای ارائه بهترین متخصصان پزشکی در طول Covid بحران” گفت: دکتر آزاد Moopen مدیر عامل Aster DM بهداشت و درمان است که با ارسال 60 از پرستاران آموزش دیده به امارات متحده عربی هفته گذشته است.

با توجه به پرستاران شورای هند در میان 20 lakh ثبت نام پرستاران حداقل 15 لاخ از کرالا. “حداقل دو لاخ از پرستاران ما در خارج از کشور هستند. غیر از خلیج فارس آنها نیز در آمریکا و اروپا و استرالیا و کشورهای دیگر. پرستاران از کرالا بیشتر به دنبال پس از. این یکی از حداقل پرداخت شغل در کشور به همین دلیل است که بسیاری از ترک برای مراتع سبزتر” گفت: ایالات انجمن پرستاران دبیر Sujanapal Achuththan. علاوه بر اینکه سرویس گرا پرستاران از کرالا به چالش های سر در, او گفت:.

“بهداشت و مهمان نوازی دولت یک تاریخ با شکوه. پرستاران آماده برای رفتن به هر جایی اگر سرویس تماس. در 2014 کشور ذخیره کرده بود 46 پرستاران از دولت اسلامی-برگزار مناطق در عراق است. تنها پس از آن که مردم متوجه باشند که کرالا پرستاران بودند خدمت در مناطق خصمانه همچنین,” او گفت:.

ممکن است پرستاران خط مقدم رزمندگان در مبارزه با Covid-19 اما آنها می گویند گریه می کند خود را اغلب شنیده نمی شود. مانند مورد پرستاران در اسرائیل است. حداقل 82 رشته پرستاران در اسرائیل برخی از آنها در مرحله پیشرفته بارداری مجموعه, به پرواز در هفته آینده پس از گرفتاری خود را به نور در طول یک تلفن در برنامه انجام شده توسط یک Malayalam اخبار کانال Asianet. برخی از آنها خراب شده بود در طول برنامه.

“خدمات است که در خون ما است. کرالا اجتماعی در پس زمینه به ما کمک کرده است به جذب روح واقعی. پولی بخشی جدا ما عشق را به چالش و وظیفه می آید برای اولین بار به ما. اگر خلیج فارس نیاز بیشتر سلامت کارگران ما باید فرستا دن مایل آنهایی که گفت:” مارینا خوزه یکی از پرستاران بود که تخلیه از جنگ زده عراق است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im