حسابرسی و حسابرس کل (CAG) در روز دوشنبه جلب توجه به یک نگرانی کمبود ضروری دنده لباس و جیره مواجه با سربازان مستقر در ارتفاع بالا مناطق مانند Siachen و لاداخ.

در یک گزارش مطرح در مجلس CAG گفت: وجود تاخیر تا چهار سال در تهیه ارتفاع بالا لباس و تجهیزات موارد منجر به کمبود حاد.

وجود بحرانی کمبود برف عینک اعم از 62 درصد به 98 درصد و سربازان صادر شد و نه چند منظوره, چکمه, بین نوامبر 2015 و سپتامبر سال 2016 یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط CAG در روز دوشنبه گفت.

در این بیانیه گفت: نسخه های قدیمی تر از موارد مانند ماسک صورت, کت و کیسه خواب بودند تهیه محروم کردن نیروهای نظامی از مزایای بهبود طرح است.

این CAG گزارش گفت: کمبود های ویژه جیره خطر مصرف کالری از سربازان به میزان 82 درصد. “در له ایستگاه در یک نمونه آن متوجه شد که ویژه جیره موارد نشان داده شده است به عنوان صادر شده به نیروهای نظامی برای مصرف بدون واقعی خود رسید” آزادی گفت.

این CAG همچنین جلب توجه به تاخیر در راه اندازی از هند دفاع ملی دانشگاه به عنوان توصیه شده توسط کرگیل بررسی کمیته در سال 1999.

یافته های این گزارش به عنوان سال پایان مارس 2018.

ارشد ارتش و مقامات با این حال گفت: گزارش مورخ و همه چیز بهبود یافته بود بیش از دو سال گذشته است. با تاکید بر اینکه مناسب دنده بود که ارائه شده به سربازان یکی از مقامات ذکر شده در بالا گفت که این تجهیزات صادر شده به هر سرباز در Siachen ارزش Rs1 لاخ.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im