کابینه وزیر می گوید متحده برای ردیابی جماعت شرکت کنندگان در “جای پای جنگ’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کابینه وزیر راجیو Gauba روز چهارشنبه به کارگردانی تمام دولت برای یک “جای پای جنگ” اثری تمام افرادی که در تماس با شرکت کنندگان در Tablighi Jamaat را به جماعت در ماه گذشته در دهلی نو Nizamuddin تبدیل شده است که این کشور بزرگترین coronavirus بیماری (Covid-19) کانون.

Gauba اطلاع همه دولت رئیس دبیر و مدیر ژنرال پلیس (DGPs) در یک ویدئو کنفرانس که از سفر نا محدود از Tablighi Jamaat پیروان به نقاط مختلف هند پس از این جماعت است در معرض خطر قرار داده تلاش های دولت o حاوی ویروس است.

در او جلسه دولت مرکزی را بالا مدنی نیز خواست دولت نیروهای پلیس برای اقدام علیه خارجی ها که به شرکت در جماعت و همچنین به عنوان سازمان دهندگان این رویداد برای نقض شرایط ویزا. بسیاری از شرکت کنندگان خارجی به هند با ویزای توریستی در حالی که آنها باید در حالت ایده آل می آیند مذهبی, مبلغ ویزا.

Gauba را رهنمود می آید به عنوان مرکز تلاش برای اطمینان از موفقیت در سه هفته مستند هند با هدف شکستن زنجیره ای از انتقال به سرعت در حال گسترش ویروس. تلاش برای ردیابی و منزوی کردن افرادی که ممکن است در تماس با هزاران نفر از جماعت پیروان که با حضور جماعت و پس از آن دامن زد در سراسر کشور است.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

با توجه به برآورد دهلی توسط پلیس و اداره اطلاعات حدود 6500 به 7000 نفر از جمله حداقل بیش از 300 خارجی حضور داشتند جماعت در چرخش در مرکز Nizamuddin مقر اسلامی, مبلغ, سازمان, شروع در مارس 10, یک مقام که نمی خواهید نام برد و گفت:. رویداد اصلی در نتیجه در مارس 15, اما پیروان این فرقه خواستار آمد در مقر تا 23 مارس.

وزارت امور پس از اولیه موارد Covid-19 از میان عبادت شد مشورتی صادر به ایالات متحده در مارس 28 که در آن ذکر شده است که حدود 2000 نفر از اتباع خارجی از 70 کشور که به هند آمد در ویزای توریستی گسترش در سراسر هند برای Tablighi Jamaat مذهبی کار بیش از پنج-شش هفته.

اکثر خارجی ها متعلق به بنگلادش (493) و اندونزی (472) مالزی (150) و تایلند (142).

مرکزی سازمان در حال حاضر ردیابی چگونه بسیاری از میان این 2,000 خارجی آمد به دهلی نو و یا سفر به عقب و جلو به کشورهای مختلف.

دولت دهلی نو و پلیس اعلام کرده اند که این فرقه هشدار داده شده بود در برابر برگزاری جماعت و خواسته شده بود برای تخلیه ساختمان مرکز.

این Tablighi Jamaat شرکت کنندگان که نقض ویزای توریستی هنجارها با سفر در سراسر هند در فعالیت های مذهبی پس از ورود به این کشور با ویزای توریستی در حال حاضر تحت درمان به عنوان بزرگترین حامل Coronavirus در هند. برای مثال در آندرا پرادش به تنهایی یک سوم از Covid-19 بيمار بودند کسانی که با حضور در جماعت.

دولت نیز به تازگی خواسته تمام ماموریت های خود در خارج از کشور برای جلوگیری از دادن ویزای توریستی به هر تبعه خارجی در آینده “است که به احتمال زیاد به استفاده از آن برای Tablighi فعالیت”.

Gauba نیز خواسته متحده برای اجرای نخست وزیر Garib Kalyan Yojana با هدف ارائه مزایای به فقرا برای از دست دادن کار خود به دلیل ملی مستند در عرض یک هفته. “این شامل بزرگ انتقال پول نقد به ذینفع. باید آن را در سازمان تلوتلو خوران به اطمینان حاصل شود فاصله اجتماعی” گفت: بیانیه ای وپیش مطبوعات اداره اطلاعات (PIB).

کابینه وزیر نیز به کارگردانی متحده به منظور هماهنگی و مدیریت جنبش از کارگران مهاجر در تضمین این مستند اقدامات است. در این جلسه اشاره کرد که مستند بود که به طور موثر اجرا در سراسر کشور است. ایالات متحده خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که بین ایالتی جابجایی کالا اجازه داده شد بدون هیچ گونه مانعی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی.

Gauba نیز خواسته مقامات به اطمینان حاصل شود که تولید کالاهای ضروری و زنجیره تامین کالا از جمله حفظ شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>