کابینه وزیر دارای بیش از مستند جدید دستورالعمل به kickstart اقتصاد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | به روز شده: آوریل 15 سال 2020 2:03:07 pm

Cabinet Secretary holds meeting over new lockdown guidelines to kickstart economy این مرکز در روز چهارشنبه صادر شده تجدید نظر شده راهنمای مرحله دوم Covid-19 مستند اعلام PM نارندرا مودی در روز سه شنبه. (اکسپرس عکس Gajendra Yadav)

این مرکز در روز چهارشنبه صادر شده تجدید نظر دستورالعمل برای فاز دوم از Covid-19 مستند اعلام PM نارندرا مودی در روز سه شنبه. دستورالعمل جدید عملیاتی می شود تا از آوریل 20, ارائه بسیاری از تسهیلات به مستند ممنوعیت از جمله در مقیاس بزرگ operationalisation روستایی و کشاورزی و اقتصاد و بخش تولید در SEZs و مناطق صنعتی و تمام تجارت الکترونیکی فعالیت است. وجود دارد خواهد بود سخت ممنوعیت در اطلاع Covid مهار مناطق.

با این دستورالعمل جدید دولت امید به kickstart اقتصاد و حمایت از فقیر روستایی که رنج می برد بیشتر به دلیل مستند اقدامات است.

برای اطمینان از صاف اجرای دستورالعمل جدید کابینه وزیر راجیو Gauba است که در حال حاضر برگزاری یک جلسه با رئیس دولت دبیر و روسای پلیس.

دنبال Coronavirus هند زندگی می کنند به روز رسانی

“جلسه برگزار می شود توسط دولت با دولت رئیس دبیر و DGPs به بحث در مورد صاف و اجرای موثر از تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده قبل از آن در صبح امروز. اصلی وزیر به نخست وزیر اتحادیه دبیر خانه اتحادیه و وزیر بهداشت نیز حضور دارند. همه جمع SPs شهری کمیسیون عمران و جراحان نیز شرکت در کنفرانس” یک MHA سخنگوی گفت.

زیر PM نارندرا آدرس به ملت اعلام مستند فرمت تا مارس 3, اتحادیه وزارت خانه صادر کرده است رسمی سفارشات در روز سه شنبه گفت که مستند دستورالعمل های صادر شده قبل از آن از طریق اطلاع رسانی در مارس 24, 25, 27 مارس 2, 4 و 10 باید در نیروی باقی می ماند تا مارس 20.

بخوانید | ادارات دولتی به بازگشایی با کارکنان ارشد از آوریل 20

“به ارائه یک انگیزه به اقتصاد روستایی و صنایع فعال در مناطق روستایی و از جمله صنایع غذایی; ساخت و ساز از جاده های آبیاری, پروژه های ساختمان ها و پروژه های صنعتی در مناطق روستایی; با این نسخهها کار تحت MNREGA با اولویت آبیاری و حفاظت آب کار می کند و عملیات مشترک روستایی از خدمات مراکز (CSCs) تمام شده است مجاز است. این فعالیت ها را ایجاد فرصت های شغلی برای روستایی کارگری از جمله مهاجر نیروی کار” یک MHA بیانیه ای گفت: به نقل از دستورالعمل های جدید.

با توجه به دستورالعمل جدید تولیدی و صنعتی دیگر موسسات با دسترسی کنترل شده اند مجاز در SEZs EoUs صنعتی و شهرکهای صنعتی شهرستان پس از اجرای SOP اجتماعی فاصله.

همچنین به عنوان خوانده شده | شکستن زنجیره ارزش: چگونه مستند مهاجرت تاثیر بخش های دیگر اقتصاد

“ساخت سخت افزار آن و از کالاهای ضروری و بسته بندی نیز مجاز است. زغال سنگ معدنی و تولید نفت مجاز فعالیت است. انتظار می رود که صنعتی و تولیدی بخش را ببینید احیای با این اقدامات و ایجاد فرصت های شغلی در حالی که حفظ امنیت و پروتکل های اجتماعی فاصله. در همان زمان از اجزای مهم بازارهای مالی, به عنوان مثال, RBI, بانک, خودپرداز, سرمایه و بازارهای بدهی به عنوان مطلع SEBI و شرکت های بیمه نیز باقی خواهد ماند و کاربردی با توجه به ارائه به اندازه کافی نقدینگی و اعتباری حمایت از بخش های صنعتی,” در این بیانیه به نقل از دستورالعمل گفت.

شناخت بحرانی از اقتصاد دیجیتال به بخش خدمات در طول مستند, دستورالعمل اجازه داده اند “e-commerce عملیات, عملیات از آن و آن را فعال کنید, خدمات, اطلاعات و تماس با مراکز برای فعالیت های دولت و آموزش آنلاین و آموزش از راه دور”.

بخوانید | درد

“هدف از اصلاح دستورالعمل ها است که به تحکیم دستاوردهای به دست آمده در طول 1st فاز مستند و بیشتر آهسته گسترش Covid 19 و در همان زمان ارائه کمک به کشاورزان و کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران و” MHA سخنگوی گفت.

با توجه به MHA دستورالعمل جدید هستند “با هدف حصول اطمینان که به کشاورزی و فعالیت های مرتبط باقی می ماند به طور کامل و کاربردی اقتصاد روستایی از توابع با حداکثر بهره وری, فرصت های شغلی ایجاد شده به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و دیگر اعضای نیروی کار را انتخاب کنید فعالیت های صنعتی مجاز به ادامه عملیات خود را با پادمان کافی و استاندارد اجباری عامل پروتکل (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) و اقتصاد دیجیتال.”

در همان زمان MHA صادر کرده است “ملی دستورات برای COVID-19 مدیریت” است که باید اجرا توسط دادستانی منطقه از طریق جریمه و مجازات اقدام به تجویز در مدیریت بحران, عمل, 2005.

قابل توجه فعالیت های مجاز زیر اصلاح دستورالعمل ها اجازه داده نخواهد شد در مهار مناطق به عنوان دخالت دولت ها و سرزمین های اتحادیه به عنوان در هر دستورالعمل وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHF&W). در این مناطق هیچ بدون کنترل درون/ بیرون حرکت جمعیت اجازه داده می شود به جز برای حفظ خدمات ضروری یعنی شرایط اضطراری پزشکی و نظم و قانون وظایف و دولت تداوم کسب و کار.

“بسیار قوی مهار اقدامات اجرا خواهد شد در کانون مناطق حسابداری برای تعداد زیادی از Covid 19 مورد و یا با رشد سریع از موارد. دستورالعمل های دقیق در مورد طرح مهار مناطق و مهار اقدامات را نیز صادر شده است. تنها خدمات ضروری به مردم در این مناطق و دقیق محیط کنترل دقیق و محدودیت در حرکت اجرا” دستورالعمل گفت.

فعالیت های ممنوع در سراسر کشور شامل سفر هوایی ریلی و جاده ای; عملیات آموزشی و موسسات صنعتی و تجاری فعالیت ها; خدمات مهمان نوازی; همه سینما سالن مجتمع خرید تئاتر و…. اجتماعی و سیاسی و رویدادهای دیگر و باز از تمام اماکن مذهبی/ اماکن عبادت برای اعضای عمومی از جمله جماعت مذهبی.

“وجود دارد برخی از دستورالعمل کشوری مانند اجباری خانه ساخته شده از صورت را پوشش می دهد در محل کار و در اماکن عمومی قوی ,بهداشت و مراقبت های بهداشتی اقدامات مانند ارائه sanitisers , مبهوت شیفت و کنترل دسترسی حرارتی غربالگری و اعمال جریمه برای تف و غیره. مجازات اعمال خواهد شد برای نقض” به MHA گفت.

این بار دیگر تاکید کرد که حمل و نقل کالا مجاز خواهد بود بدون هیچ گونه تمایز ضروری و یا غیر ضروری است. عملیات کشاورزی از جمله خرید محصولات کشاورزی, کشاورزی, بازاریابی از طریق اطلاع Mandis و مستقیم و غیر متمرکز بازاریابی و تولید و توزیع و خرده فروشی از کودهای شیمیایی و آفت کش ها و دانه ها; فعالیت های دریایی و داخلی شیلات; دامپروری فعالیت در زنجیره عرضه شیر و محصولات لبنی و مرغ و زندگی-سهام کشاورزی و چای و قهوه و مزارع لاستیک مجاز به عملکردی به عنوان در هر دستورالعمل قبلی.

تجدید نظر دستورالعمل همچنین اجازه همه خدمات بهداشتی و درمانی و بخش های اجتماعی باقی می ماند کاربردی; خدمات عمومی به عملکرد بدون هیچ گونه مانعی; زنجیره تامین کالا ضروری است به کار گیرند و بدون هر گونه مانع و مهم دفاتر مرکزی و دولت های ایالتی و محلی در بدن باقی می ماند و باز با قدرت مورد نیاز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>