کابینه اشاره به راه اندازی 12-عضو گروه تکنولوژی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در روز چهارشنبه به آن اشاره برای قانون اساسی از 12 عضو “گروه فناوری” را به توصیه وزارت خانه ها و ادارات و بخش عمومی تعهدات (PSUs) در تکنولوژی پیاده سازی. کمیته رهبری خواهد شد توسط Dr K Vijay Raghavan, اصلی, مشاور علمی PM مودی.

“کمیته توسعه یک چارچوب برای در آوردن شفافیت در حکومت و استفاده از تمام فن آوری های جدید. این گروه را باید کارشناسان از زمینه های مختلف و به هر وزارت و یا اداره و یا PSU و در آینده شاید حتی صنایع گفت:” Prakash Javadekar اتحادیه وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون و محیط زیست در یک جلسه مطبوعاتی پس از جلسه هیئت دولت.

این گروه را به موقع سیاست مشاوره در مورد آخرین فن آوری است. آن نیز کمک خواهد کرد در نقشه برداری, موجود, تکنولوژی, تجاری از فن آوری های توسعه یافته در آزمایشگاه های دولتی و تهیه یک نقشه راه برای توسعه برخی از فن آوری های کلیدی بومی.

“در حال حاضر تمام وزارتخانه ها و ادارات را در فن آوری های جدید خود را; با این حال آنها نمی گویند که آیا این واقعا آخرین و مفید از آنجا که آنها نمی باید از این ظرفیت برای قضاوت در مورد فن آوری است. این گروه را توصیه می کنند در سیاست تدارکات و مدیریت فن آوری” گفت: Javdekar در یک جلسه مطبوعاتی پس از جلسه هیئت دولت.

“تکنولوژی گروه را بررسی فن آوری های ارزشمند برای اقتصاد و جامعه و مشاوره در تهیه و استقرار در شیوه ای کارآمد ترین. در این TG را دریافت ورودی از PM-STIAC و عمل مکمل شیوه ای گفت:” مدیر مشاور علمی پروفسور K VijayRaghavan.

21 عضو نخست وزیر علوم و فناوری و نوآوری شورای مشورتی تعیین شده در ماه اوت سال 2018 به جهت علم و فناوری برنامه های این کشور و اطمینان از اجرای به موقع. این PMSTIAC دفتر شناسایی کرده است نه ماموریت از اهمیت ملی برای هدایت تحقیقات.

لایحه تنظیم کلینیک باروری

دولت همچنین تصویب کمک باروری (ART) تنظیم لایحه 2020 که هدف آن در مقررات و نظارت از هنر درمانگاه و بانک ها و پیشگیری از سوء استفاده از این فن آوری از جمله رحم جایگزین .

این لایحه پیشنهاد اساسی یک هیئت ملی که مجموعه ای از حداقل استانداردهای فیزیکی زیرساخت های آزمایشگاهی و تشخیصی تجهیزات و نیروی انسانی متخصص برای هنر درمانگاه مطابق با.

ملی رجیستری و مرجع ثبت خواهد شد تا برای حفظ یک پایگاه داده مرکزی و کمک به هیئت مدیره در عملکرد آن. این لایحه همچنین پیشنهاد برای یک سختگیرانه مجازات برای کسانی که تمرین انتخاب جنسیت, فروش جنین انسان یا گامت در حال اجرا سازمان راکت و سازمان ها در تخلف از قانون است.

Nod برای ایجاد 22nd, کمیسیون حقوق

کابینه تصویب قانون اساسی 22 قانون کمیسیون که توصیه به دولت در مسائل حقوقی پیچیده. قانون وزارت را مطلع آن پنل جدید که باید سه سال تصدی.

پانل را به صورت تمام وقت منشي چهار پر-زمان اعضا و قانون و قانونگذاری دبیران در قانون وزارت به عنوان اعضای سابق مقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>