کابینه تخلیه اعتماد برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 5 فوریه سال 2020 12:05:53 pm

ram temple trust, ayodhya trust, narendra modi, cabinet clears trust for ram temple, indian express دیوان عالی کشور در نوامبر 9 اجازه ساخت و ساز از یک رم معبد در محل مورد مناقشه در Ayodha. (فایل)

اتحادیه کابینه را پاک شکل گیری اعتماد برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در Lok سبها در روز چهارشنبه. اعتماد به عنوان Shri Ram Janambhoomi Teerth Shetra.

خواسته همه اعضای خانه برای حمایت از ساخت و ساز از بزرگ Ram, معبد, نخست وزیر گفت: “پس از صدور حکم Ram Janmabhoomi موضوع و آمد مردم هند نمایش داده می شود قابل توجه ایمان در فرایندهای دموکراتیک و روش. من درود می فرستم 130 کرور مردم هند است. “

دنبال: مجلس به روز رسانی های زنده

در یک موقعیت نادر مودی صحبت در Lok سبها قبل از ساعت صفر و گفت که دولت در حال حرکت به جلو با ‘sabka sath sabka vikas’ سیاست به طوری که هر کس خوشحال است. “در هند بود و آن هندو و مسلمان و سیک و مسیحی و بودایی پارسی یا Jain, همه بخشی از یک خانواده است. توسعه باید برای هر عضو خانواده است.”

حرکت خرس اهمیت در پی 9 نوامبر قضاوت دیوان عالی کشور که اجازه ساخت و ساز از یک رم معبد در محل مورد مناقشه در Ayodha. راس دادگاه همچنین دستور داد توزیع بیش از 5 هکتار طرح به Uttar Pradesh اهل سنت وقف هیئت مدیره و ایجاد اعتماد برای ساخت و ساز از رم معبد.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر