کا NRC, NPR را نمی خواهد به دور هر کسی که تابعیت: Ajit Pawar

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ماهاراشترا معاون وزیر و ارشد NCP رهبر Ajit Pawar روز یکشنبه گفت: تابعیت جدید قانون پیشنهادی NRC و NPR نمی خواهد دور کسی تابعیت و پرچم “اطلاعات” در مورد این مسئله.

پرداختن به کنوانسیون ملی حزب کنگره (NCP) در اینجا او همچنین با رد هر گونه نیاز به یک قطعنامه علیه شهروندی متمم قانون (CAA) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) در دولت و مجلس قانون گذاری.

“این کا NRC و NPR نمی خواهد دور هر کسی که تابعیت,” او گفت:.

“این غیر ضروری است به تصویب یک قطعنامه علیه CAA و NPR در ماهاراشترا مجمع” معاون CM گفت.

او گفت: برخی از مردم پخش می شد “اطلاعات نادرست” در مورد کا NRC و NPR با اشاره به قطعنامه تصویب در بیهار و به نام برای آگاهی بیشتر در مورد این موضوع.

بیهار مجلس در ماه گذشته به اتفاق آرا حل و فصل است که وجود دارد بدون نیاز به NRC در دولت و NPR ورزش انجام می شود به شدت با توجه به 2010 فرمت.

قابل توجه NCP رئیس Sharad Pawar گفته بود در ماه دسامبر گذشته که مانند هشت سایر ایالت ماهاراشترا نیز باید رد اجرای جدید قانون تابعیت که او می ترسید خواهد صدمه دیده است مذهبی و هماهنگی اجتماعی هند است.

NCP رهبر و دولت و وزیر نواب مالک به ماه گذشته گفت: NRC را اجرا نمی شود در ماهاراشترا.

این کنگره یکی دیگر از مؤسسان در شیو سنا به رهبری دولت تا به حال خواستار آن شدند که یک قطعنامه علیه NPR و کا آورده شود در مجمع.

پس از ملاقات با نخست وزیر نارندرا مودی در دهلی نو در ماه گذشته وزیر Uddhav Thackeray گفته بود که هیچ کس نیاز به ترس در مورد کا. او همچنین گفت که NPR شد و نمی خواهید به پرتاب هر کسی که در خارج از کشور است.

قبلا Thackeray گفته بود که دولت او اجازه نخواهد داد که پیشنهادی NRC اجرا شود که این امر تاثیر مردم از همه ادیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>