‘By 1 بعد از ظهر فردا’: Arvind Kejriwal, طعنه BJP به اعلام سانتی متر نام

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز سه شنبه به چالش Bharatiya Janata Party (BJP) به نام رئیس آن نامزد وزرا و گفت که او آماده بود برای بحث با هر کسی آن را به نام.

Aam Aadmi رهبر حزب گفت: حزب مخالف در دهلی نو باید اعلام کند نامزد خود را با نام 1 ساعت در روز چهارشنبه و گفت: اگر هیچ نام و سپس او را به “برگزاری یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی”.

“مردم دهلی نو می خواهید بی جی پی به اعلام آن سانتی متر نامزد و من آماده برای برگزاری یک مناظره با سانتیمتر نامزد. بحث برگزار می شود در هر محل هر کدام از آنها را انتخاب کنید” Arvind Kejriwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به انتشار AAP بیانیه.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی نظرسنجی: Jan lokpal, استقلال, ‘deshbhakti’ برنامه درسی در مانیفست AAP

AAP رهبر را به چالش می آید پیش از دهلی مجمع انتخابات برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در فوریه 8.

“مردم می خواهم به دانستن است که خود را به سانتی متر صورت می شود. آنها می گویند اگر آنها نمی دانند که رئیس خود را نامزد وزرا است و چرا باید به آنها رای برای آنها ؟ آمیت شاه است و گفت که رای شما برای ما و من تصمیم خواهد گرفت که چه کسی سانتیمتر نامزد. در یک دموکراسی این مردم هستند که تصمیم می گیرید که CM نامزد است,” او گفت:.

آمیت شاه خواستار یک “چک سفید” از مردم دهلی نو با خودداری از نام حزب خود را رئیس وزرا نامزد AAP رهبر گفت.

“مردم دهلی نو می گویند اگر Amit Shah نام کسی بی سواد و بی کفایت و پس از آنها رای دادند برای BJP. خواهد بود که یک خیانت از مردم دهلی نو” Kejriwal گفت.

“ما به آنها هم تا 1 بعد از ظهر فردا. اگر آنها خود را اعلام سانتی متر نامزد سپس من آماده مناظره با آن شخص. ما کار کردن روش. و اگر آنها نمی, اعلام نام من شما را در این محل و وجود خواهد داشت یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی,” او گفت:.

Kejriwal شده است فشار بی جی پی به نام نامزد خود را برای این کار بالا در دهلی نو.

روز دوشنبه حزب بود مسخره BJP بیش از این موضوع را در توییتر به عنوان آن نوشته شده یک تصویر از آمریکا کشتی گیر و بازیگر جان سینا عکس. همچنین در زمان حفاری در بی جی پی با استفاده از سینا امضای عبارت “شما نمی توانید من را ببینید”.

“در نهایت ما در بر داشت سانتی متر نامزد @BJP4Delhi. آن جان سینا!!! زیرا شما نمی توانید او را ببینید. Kejriwal مقابل Kaun,” AAP کرده ایم.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر