BWF دنبال وضوح بیشتر’ از چین قبل از تصمیم گیری در World Tour Finals

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) در روز شنبه گفت که انتظار “وضوح بیشتر” از چین قبل از آن طول می کشد یک تماس در پایان فصل پایانی تور جهانی برنامه ریزی شده در ماه دسامبر. چین اداره کل ورزش روز جمعه گفت این کشور نمی خواهد میزبان هر یک از آن برنامه ریزی رویدادهای بین المللی در این سال به جز دادگاههایی برای المپیک زمستانی 2022 در پکن برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این تصمیم قرار است در شک در حوادث مختلف از جمله World Tour Finals در گوانگژو بود که تحت فشار قرار دادند پشت یک هفته به دسامبر 16 تا 20 در نونما تقویم با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این BWF آگاه است از این بخشنامه اعلام شده از سوی اداره کل ورزش چین با توجه به محدودیت های بین المللی ورزشی برای بقیه سال 2020” بدمینتون بدن حاکم در بیانیه ای گفت. “BWF است که در تماس نزدیک با شرکای مربوطه از جمله چینی بدمینتون انجمن (CBA) به وضوح بیشتر در مورد وضعیت و چگونگی این تاثیر می گذارد BWF مسابقات تقویم سال 2020 است.”

در میان رویدادهای دیگر برگزار می شود در کشور چین, کارشناسی ارشد که برنامه ریزی شده بود در ماه اوت در حال حاضر لغو شده است در حالی که چین باز تور جهانی Super 1000 رویداد (سپتامبر 15-20 Changzhou) و فوژو چین باز تور جهانی Super 750 (نوامبر 3-8) هنوز هم برنامه ریزی شده بعد از آن در سال و در تجدید نظر در تقویم.

در ماه مه, BWF حال پرده برداری از یک تجدید نظر در تقویم بین المللی برای نجات باقی مانده از این فصل است. اما با جهانی بهداشت بحران نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش بسیاری از رویدادهای لغو شد از دوباره تقویم. جهان بدن نیز اعلام کرد که رتبه بندی امتیاز به دست آورده در مسابقات در طول اصل مدرک تحصیلی مرحله خواهد شد.

این BWF قبلا منجمد رتبه بندی جهان و جدول رده بندی در 17 مارس به عنوان پایه ای برای ورود و کاشت هنگامی که آن را در رزومه تقویم بین المللی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>