این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به تعویق افتاد نجومی راه اندازی مجدد در روز چهارشنبه لغو تمام تور جهانی مسابقات در ماه سپتامبر با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

پس از مشورت با میزبان, BWF اوراق تایپه باز (سپتامبر 1-6) و کره جنوبی باز (سپتامبر 8-13) چین باز (سپتامبر 15-20) و ژاپن باز (سپتامبر 22-27).

“این تصمیم به لغو مسابقات ساخته شده در بهترین مورد علاقه سلامت بازیکنان و تماشاگران داوطلبان و عضو انجمن” BWF دبیر توماس لوند گفت.

“این BWF ادامه خواهد داد برای تنظیم به تغییرات برای اطمینان از هر بدمینتون فعالیت 100% مطابق با قوانین و مقررات سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت محلی مقامات داخلی و بین المللی محدودیت های مسافرتی.”

مگر اینکه تقویم عقب رانده بیشتر توماس و بارگذاری جام از اکتبر 3-11 در آرهوس, دانمارک است که در آن فصل راه اندازی مجدد خواهد شد و به دنبال آن دانمارک و فرانسه باز هم در ماه اکتبر.

“Lakshya Sen, PV, Sindhu و دیگران وارد شده بود برای تایپه و کره جنوبی به دلیل همین دیروز بود که آخرین تاریخ برای ورود. اما این (تصمیم) خوب است و حس می کند به عنوان کشورها و مرزها در حال باز گفت:” رئیس سابق سرمربی تیم ملی فوتبال و Prakash Padukone بدمینتون آکادمی سر مربی U Vimal کومار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de