تاجر بازداشت برای جلوگیری از تيم سلامت از conducing بررسی در ورول

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | منتشر شده در مارس 10, 2020 8:02:16 pm

coronavirus india, gujarat coronavirus cases, covid 29, coronavirus news, latest news, gujarat newsN پلیس گفت که یک تیم از کارکنان پیراپزشکی از ورول taluka رفت و به Jabbar Chowk در ورول شهر به انجام بررسی سلامت. (فایل/اکسپرس عکس)

یک تاجر به اتهام جلوگیری از وزارت بهداشت و درمان تیم از انجام یک نظرسنجی در Jabbar Chowk منطقه ورول شهر در Gir Evellyn منطقه در روز جمعه.

پلیس گفت که یک تیم از کارکنان پیراپزشکی از ورول taluka رفته بود به Jabbar Chowk به انجام یک بررسی سلامت. در حالی که آنها با درخواست از مردم برای همکاری با این نظر سنجی متهم سرفراز کادری که گفته می شود گفت: تیم سلامت که هیچ کس از آپارتمان خود را می خواستم به تحت غربالگری سلامت.

“نه ما می خواهیم هر گونه کمک دولت و نه کسی بیمار در آپارتمان ما ساختمان” کادری گفت: تیم سلامت با توجه به شکایت ثبت شده توسط Dr Avdeshkumar Chaudhary taluka سلامت افسر ورول.
کادری که صاحب یک نمایشگاه از readymade garments, بعد, تحت فشار قرار دادند اعضای تیم سلامت آنها را به بیرون از مسکونی در جامعه است.

یک پلیس بود که همراه تیم سلامت سعی در ساکت کردن کادری اما او گفته شروع به فریاد و خواسته تیم را ترک کند. بعد از تاجر بازداشت شد.

“این حادثه اتفاق افتاده است بعد از ظهر جمعه. افرادی که قرار بود به اعلام اطلاعات در مورد آنها را به سلامت تیم نمی شد از همکاری با مقامات. بنابراین ما FIR ثبت نام و بازداشت فرد” سرپرست پلیس Gir Evellyn, Rahul Tripathi گفت: هند اکسپرس.

وزارت بهداشت و درمان بوده و غربالگری افراد از Jabbar Chowk محل به طور منظم پس از 65 سال
تاجر و همسرش تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته.

پس از این حادثه به سلامت تیم از سر گرفته و بررسی های خود را در منطقه, SP, گفت:, و اضافه کرد که کادری زندگی نمی کنند در همان ساختمان به عنوان زن و شوهر که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

اتفاقا برخی از ساکنان Evellyn فیلم ناطق منطقه ورول نیز گفته مانع یک تیم سلامت از انجام یک نظرسنجی حدود دو هفته پیش اما این موضوع تا به حال نشده است, گزارش به پلیس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>