اتوبوس کارکنان رزرو می شود اگر در بر داشت به طور غیر قانونی گذر گاه مسافران: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت دهلی نو روز شنبه گفت: اتوبوس سرویس کارکنان خواهد بود رزرو اگر وسایل نقلیه حمل و نقل یافت می شود گذر گاه پرسنل غیر مجاز در طول مستند.

همچنین گفت که پلیس دهلی خواهد اطمینان از آب بندی کامل از تمام مرزهای ایالتی و اجازه حرکت از تنها کسانی که معاف از محدودیت در حرکت است.

“هیچ اتوبوس, آیا اجرا شده توسط DTC یا تحت خوشه عملیات باید کشتی هر مسافری که ندارد هیچ دولت کارت شناسایی/مجاز گذشت” سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, Vijay Dev گفت. “در مورد هر غیر مجاز مسافری است که به تقبل قایق از آب عبور سخت جنایی اکشن… شاه در بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) از IPC باید تسلیم در برابر نگران DTC کارکنان و یا خوشه کارکنان به عنوان مورد شاید” به آن اضافه شده است.

بعد FIR ثبت شده بود در برابر کارکنان مرتبط به یک اتوبوس که گفته بود گذر گاه غیر مجاز مردم در مرکز دهلی نو است.

مشاوره در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد صادر شده توسط پلیس دهلی را دورکا منطقه هشدار داد اقدام قانونی علیه کسانی که loitering خارج از خانه بدون مدرک معتبر تصویب و یا دلیل. مشاوره همچنین درخواست های عمومی برای “جلوگیری از استدلال و منطق و هوش” و “دستور اجرایی” در یک زمان مثل این.

اما دورکا DCP Anto آلفونس گفت: او بلافاصله آگاه از هر گونه سفارش و گفت: آن صادر شده ممکن است در ایستگاه پلیس در سطح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>