Bullet train ممکن است یک پروژه رویایی از ساعت مودی اما زمانی که شما از خواب بیدار نیست: Uddhav Thackeray

توسط: PTI | بمبئی | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 11:50:42 am

narendra modi in pune, uddhav thackeray to receive modi in pune, uddhav thackeray in pune, pune city news نخست وزیر نارندرا با شیو سنا رئیس Uddhav Thackeray.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه تشبیه بمبئی-احمدآباد گلوله قطار پروژه به یک “فیل سفید” گفت: تصمیم بر آن گرفته خواهد شد و پس از او متقاعد شده است آن را تقویت و توسعه صنعتی از دولت است.

در بخش دوم مصاحبه خود به شیو سنا سخنگوی ‘Saamana’, Thackeray گفت: دولت در حال حاضر حکومت توسط ماهاراشترا, Vikas Aghadi داد متشکل از سنا, NCP و کنگره بود و نه گرفتن آن “حق اشتراک” از مرکزی و بودجه است که می تواند مورد استفاده برای کمک به کشاورزان.

به سنا رئیس جمهور همچنین گفت: مزرعه وام و چشم پوشی از طرح های اعلام شده توسط خود دولت خواهد شد نورد از ماه آینده و مطمئن باشید که نه تنها صنعت را مجاز به حرکت در خارج از دولت است.

مراجعه کننده به این مرکز را بلند پروازانه گلوله قطار پروژه است که با آن مواجه سفت مخالفان از کشاورزان و قبایل را که در زمین به دست آورد Thackeray وجود دارد گفت: باید بحث جامع در زنده ماندن خود را.

توضیح داد: که در آن همه چیز ایستاده با هند bullet train پروژه

“خواهد شد که سود از گلوله قطار ؟ چگونه تجارت و صنعت در ماهاراشترا افزایش به دلیل آن است ؟ اگر آن است که مفید به من را متقاعد کند و سپس اجازه دهید بروید و قبل از اینکه مردم و تصمیم گیری چه باید بکنید” رئیس وزیر گفت.

“گلوله قطار ممکن است یک پروژه رویایی از نخست وزیر نارندرا اما زمانی که شما از خواب بیدار آن است که رویای شما را به واقعیت” او گفت:.

بمبئی به احمدآباد مسیر آماده شده برای قطار گلوله.

توسعه پروژه ها باید دارای اولویت توجه دولت به وضعیت مالی Thackeray گفت: در این مصاحبه به Saamana اجرایی ویرایشگر سانجی Raut.

“ما باید برای دیدن آنچه که ضروری است و نه به چیزی از آنجا که ما در حال گرفتن وام با بهره صفر یا کمتر بهره. ما به دست آوردن کشاورزان زمین بدون هیچ دلیل و سپس بعد از این فیل سفید. این درست نیست,” او گفت:.

بخوانید | Uddhav Thackeray در قطع روابط با BJP: من بپرسید برای ماه و ستاره ؟

قابل توجه دولت نارندرا تعیین کرده است مهلت تکمیل قطار گلوله پروژه توسط اوت 15, 2022, زمانی که هند علائم 75 سال از استقلال است.

معرفی اولین گلوله که شناخته شده است به عنوان شینکانزن ژاپن است که انتظار می رود به علامت گذاری هند در شیفت عصر از قطار با سرعت بالا قادر به هدف قرار دادن سرعت تا 350 کیلومتر در ساعت است.

از 508.17-متر-طول گلوله راهرو قطار 155.76 متر خواهد بود در ماهاراشترا 348.04 متر در گجرات و 4.3 متر در Dadra and Nagar Haveli.

Thackeray گفت: دولت در روند بررسی وضعیت اقتصادی ماهاراشترا.

“این کار تقریبا کامل است. هنگامی که آن را بیش از ما را قبل از آن مردم است. اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه دولت عمل زودتر,” او گفت:.

به یک سوال از وزیر گفت: او به تازگی صنعت کاپیتان در بمبئی و به آنها اطمینان داد که نارضایتی خود را خطاب.

“من نمی خواهد اجازه می دهد یک صنعت به حرکت در خارج از دولت است. حداکثر مردم محلی باید سود در شرایط اشتغال در این صنایع,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری در ادامه گفت دولت بود و نه گرفتن آن “حق اشتراک” از مرکزی و بودجه.

“در ماه دسامبر سال گذشته, من نوشت به این مرکز که 15,000 تومان کرور روپیه بود انتظار از جمله GST بازپرداخت را انجام دهید. در ماه گذشته ما حدود 4,500 تومان کرور روپیه. در حال حاضر مجددا در حال بررسی میزان افزایش خواهد یافت. خواهد مخالفان را از مورچا برای این؟”

“من نمی خواهد می گویند اگر مرکزی بودجه عمدا به تاخیر افتاد. اما این تاخیر به دلیل که دولت طرح با تاخیر,” او گفت:.

اگر مرکزی وجوه دریافت شده در زمان دولت می تواند استفاده از آنها را برای کشاورزان Thackeray گفت.

او همچنین گفت: مزرعه وام و چشم پوشی از طرح های اعلام شده توسط دولت او در ماه دسامبر سال گذشته راه اندازی خواهد شد در ماه آینده و بدهی به Rs دو لاخ خواهد شد چشم پوشی کردن.

“جداگانه طرح برای وام های بیش از Rs دو لاخ و برای کسانی که به طور منظم بازپرداخت وام خود را به زودی اعلام خواهد شد,” او گفت:.

وام چشم پوشی است یک گام اولیه به سهولت مشکلات کشاورزان, او گفت:, و اضافه کرد که اولویت این است که به اطمینان حاصل شود کشتکار هستند از لحاظ اقتصادی توانمند.

“تلاش خواهد شد به کار بر روی حداکثر محصول (کشت) در کمترین فضا و قیمت مناسب برای محصولات و چگونه می توان آن را به بازار عرضه خوب,” او اضافه شده است.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر