توسط: PTI | لکنو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 9 سال 2020 10:12:52 pm

Mayawati, mayawati bsp up, uttar pradesh, bhadohi to be renamed, santi ravidas nagar, UP assembly elections, bsp in up, mayawati statement, indian express Mayawati متهم کنگره و بی جی پی از هرگز ارج نهادن به سنت-شاعر Ravidas در طول tenures و غرقه شدن در “نمایشهایش” در حال حاضر با بازدید از معابد. (عکس)

BSP supremo Mayawati روز یکشنبه گفت اگر رای به قدرت در اوتار پرادش حزب خود را تغییر نام بهدهی به عنوان سانت Ravidas نگر.

در بیانیه صادر شده در دهلی نو گفت: “به عنوان به زودی به عنوان BSP می آید به قدرت (در اوتار پرادش) آن را تغییر نام بهدهی به عنوان سانت Ravidas نگر. قبلی Samajwadi حزب دولت تغییر کرده بود نام خود را به دلیل casteist ذهنیت است.”

Mayawati متهم کنگره و Bharatiya Janata Party (BJP) هرگز ارج نهادن به سنت-شاعر Ravidas در طول tenures و غرقه شدن در “نمایشهایش” در حال حاضر با بازدید از معابد.

لیست کار های انجام شده توسط Bahujan Samaj حزب (BSP) برای حفظ حافظه از Ravidas زنده Mayawati گفت: “سانت Ravidas پارک و Ghat ساخته شد در بنارس او محل تولد خود مجسمه نصب شده در بنارس و Ravidas Samman Puraskar تشکیل می دهند. این Santguru Ravidas Rajkiya Mahavidyalay تاسیس شد در فیض آباد. جدای از این, سانت Ravidas پلی تکنیک تاسیس شد در چندولی. یک پل بر روی رودخانه گانگا نامگذاری سنت. کمک برای داده شد سانت Ravidas Dharamshala در Badaun.”

سابق, Uttar Pradesh وزیر ادعای به نام بهدهی به عنوان سانت Ravidas نگر نزدیک در پاشنه, یک پیشنهاد برای تغییر نام Basti, منطقه واقع در شرق بخش هایی از دولت پس از ماهاریشی Vashishth.

منطقه دادرس (DM) از Basti, Ashutosh Niranjan بود گفت: این پیشنهاد برای تغییر منطقه نام فرستاده شد به درآمد مدیره و هزینه برای آن ثابت شد در اطراف تومان یک کرور.

یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش اتحادش را تغییر نام اللهآباد (هند) به Prayagraj و از فیض آباد به ایودیا.

همچنین تغییر نام موقلسری ایستگاه راه آهن پس از Deen Dayal Upadhyay.

به گفته مقامات حدود یک سال پیش در ضلع بستی Mahotsav ارشد وزیر Adityanath اعلام کرده بود که Basti کالج پزشکی خواهد بود به نام بعد از ماهاریشی Vashishth که با توجه به اساطیر هندو بود گورو Lord Ram و برادرش خداوند Lakshman.

ضربه در کنگره و BJP Mayawati گفت: این احزاب بودند غرقه شدن در “نمایشهایش” در حال حاضر با بازدید از معابد.

BSP رئیس اظهارات آمد در یک روز زمانی که کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra در بنارس در نماز به گورو Ravidas به مناسبت سالگرد تولد او.

“کنگره بی جی پی و احزاب دیگر انجام نمی دهد هر گونه احترام و یا افتخار به سانت Ravidas در طول tenures. اما بعد از اینکه از قدرت آنها در حال غرقه شدن در نمایشهایش برای تحقق بخشیدن به منافع خود را با بازدید از معابد و جاهای دیگر” Mayawati گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

در یکی دیگر از صدای او گفت: “BSP از سوی دیگر شده است تنها که در آن دولت به احترام به او در سطوح مختلف که در آن احزاب مخالف در حال تلاش برای پایان دادن به. این است که به شدت زمینه صادر کند.”

Ravidas Jayanti تولد سالگرد Ravidas است که جشن در سراسر کشور در روز یکشنبه.
Ravidas یک 14 قرن سنت بود و بنیانگذار جنبش بهکتی در شمال هند است. Lakhs از مردم همگرا در Shri Guru Ravidas جانم اصلی asthan Mandir در بنارس به مناسبت سالگرد تولد او در این روز در هر سال است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de