BSNL بازیابی پهنای باند خدمات اینترنت در سراسر دره کشمیر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 مارس سال 2020 6:13:43 pm

Facebook, Google, Twitter, regulate social media activity, regulate social media activity in pakistan, social media companies in pakistan, Asia Internet Coalition, Expedia Group, Grab, LinkedIn, LINE, Rakuten, Yahoo در حال حاضر حدود 90 درصد از مجموع اتصالات پهن باند در دره هستند از BSNL. (بازنمودی تصویر)

هفت ماه پس از اینترنت محدودیت های تحمیل شده بود در دره کشمیر دولت اجرا Bharat Sanchar Nigam محدود (BSNL) ترمیم شده تمام خدمات باند پهن در سراسر قلمرو اتحادیه با اثر از امروز (5 مارس). در حال حاضر حدود 90 درصد از مجموع اتصالات پهن باند در دره هستند از BSNL.

J&K صفحه اصلی گروه در ژانویه 24 دستور داده بود ترمیم باند پهن و 2G خدمات تلفن همراه در دره با برخی از محدودیت. در حالی که 2G خدمات اینترنت تلفن همراه و بازسازی شد یک روز پس از سفارش, خدمات باند پهن هستند و در عین حال به خود ترمیم شود.

دره کشمیر قرار داده شد تحت مستند پس از مرکز به ان وضعیت خاص اعطا به مغبون جامو و کشمیر دولت و باز آن را به دو سرزمین های اتحادیه.

با توجه به خبر بالا BSNL, نرم افزار “اجاره ماهانه در حساب از پهنای باند می ایستد در حال حاضر به چشم پوشی کردن از اوت سال 2019 به بعد.” BSNL نیز منصوب شرکای کانال پوشش تمام مناطق برای تأمین پهنای باند راه حل در FTTH نیز رادیو و همه این خدمات در حال عملیاتی از امروز (5 مارس).

در ژانویه 10, دیوان عالی کشور تا به حال به کارگردانی J&K دولت به “نقد و بررسی تمام سفارشات تعلیق خدمات اینترنت فورا” پس از “یک سفارش تعلیق خدمات اینترنت نامحدود نیست”. این حکومت است که “آزادی بیان و آزادی عمل هر حرفه ای و یا انجام هر گونه تجارت و کسب و کار یا شغل بیش از متوسط از اینترنت لذت بردن از قانون اساسی حفاظت در ماده 19 (1) (a) و ماده 19 (1) (g)”.

در اوایل روز چهارشنبه J&K دولت حذف محدودیت در استفاده از رسانه های اجتماعی در سراسر قلمرو اتحادیه. اینترنت تلفن همراه خواهد شد باقی می ماند محدود به سرعت 2G. بررسی برنامه ریزی شده است برای 17 مارس است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>