BSF سپاهی دریافت 10 تومان لاخ پس از خانه سوخته بود در دهلی خشونت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرز نیروی امنیت (BSF) در روز دوشنبه بیش از یک چک از 10 تومان لاخ به یکی از سربازان خود را از محمد Anees که خانه سوخته در آتش در دهلی خشونت است. بیش از 40 نفر کشته در خشونت که شکست در شرق منطقه از پایتخت.

چک تحویل داده شد توسط بازرس کل BSF DK Upadhyay در BSF دفتر مرکزی آن در دهلی نو. این نیرو نیز به دنبال پس از تعمیر آسیب دیده ،

“وضعیت وحشتناک است اما در اینجا همه چیز را دریافت کنید اشکالی ندارد. تمام مافوق من در حال کمک به من. من خوش شانس به بخشی از BSF,” Anees گفته بود خبرگزاری ANI در روز یکشنبه.

در حالی که BSF سرباز نوشته شده در اوریسا بستگان خود را مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در خانه در Khajuri Khas منطقه شمال شرقی دهلی نو است.

“من متولد شد و به ارمغان آورد تا در اینجا, اما من تو را دیدم هرگز چنین چیزی در زندگی من است. هیچ چیز از این نوع اتفاق می افتد باید در آینده و من امیدوارم که هر کس می خواهد بماند مسالمت آمیز” آنی بیشتر به نقل از او عنوان کرد و گفت.

Anees است در مورد ازدواج است. یکی از عموزاده نیز قرار است برای ازدواج. خانواده گزارش دست داشتن تقریبا تمام پس انداز خود را و طلا در فروغ.

مقامات قبلا گفت که BSF را بازسازی پاسبان Anees خانه و دست آن را به او به عنوان یک “هدیه عروسی”.

BSF افسر گفت که 29 ساله پاسبان نیز منتقل شود به دهلی نو “به زودی” به طوری که او می تواند با خانواده خود و آماده شدن برای عروسی.

روز یکشنبه Odisha وزیر Naveen Patnaik تحریم کرده بود 10 تومان لاخ به پاسبان Anees به عنوان کمک.

در یک بیانیه رسمی Patnaik ابراز تاسف در طول درگیری های جمعی در دهلی نو شد و “غمگین بدانید که خانه پاسبان محمد Anees 9th گردان BSF سوخته بود پایین در سال های اخیر خشونت در دهلی نو” خواندن بیانیه ای از وزیر.

شورش است که شکست در شرق دهلی نو در هفته گذشته ادعا کرده اند بیش از 40 زندگی می کند با صدها نفر مجروح شدند. درگیری میان ضد کا معترضان و حامیان شده است به عنوان مرگبارترین حادثه خشونت شاهد سرمایه های ملی در دهه.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>