BSF پاسبان حق بازنشستگی از کار افتادگی می گوید: HC

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sofi Ahsan | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 11:45:10 am

BSF, Border Security Force, disability pension, disability pension BSF, BSF disability pension, india news, indian express مقامات در سال 2014 را رد کرد و ادعا می کنند از بازنشستگی از کار افتادگی بر روی زمین است که این ناتوانی بود و نه منتسب به وضعیت خدمات.

کارگردانی مقامات به پرداخت بازنشستگی از کار افتادگی همراه با عقب افتادگی به BSF پاسبان تخلیه شده در سال 2006 برای تجربه عاطفی روان پنجاب و هاریانا دادگاه عالی حکم کرد که پس از آن به این نتیجه رسیدند که بیماری که برای او باطل کردن باعث شد تنها در طول خدمت او به عنوان کمک هزینه از کار افتادگی و بازنشستگی به عنوان فشار و استرس منجر به بیماری باید نسبت به این خدمات است.

این پاسبان است از هاریانا را ژججر شد و ثبت نام در BSF در سال 1995 تحت ورزشی رده. با شروع از سال 2002 او نشان داد غیر طبیعی و نامنظم رفتار با خشونت طغیان. او باقی خواهد ماند به تنهایی و هم تهاجمی مبارزه با تمایل. هیئت پزشکی در سپتامبر 2006 اعلام کرد و او را نا مناسب از بیشتر خدمات. آن گفت: ناتوانی نمی شد به طور مستقیم مربوط به شرایط خدمات بود اما تشدید تنش و کرنش. در نوامبر سال 2006 او مرخص شد.

مقامات در سال 2014 را رد کرد و ادعا می کنند از بازنشستگی از کار افتادگی بر روی زمین است که این ناتوانی بود و نه منتسب به وضعیت خدمات. قبل از دادگاه آنها در دفاع از اقدام خود گفت: این بیماری تشدید شد با استرس و فشار که منتسب به دولت لب گنده وظیفه.

عدالت Harsimran سینگ Sethi, در سفارش به تاریخ مارس 4, گفت: مقامات جایی باید معتقد شد که او مبتلا به این بیماری در زمان استخدام و اضافه کرد که هنگامی که فرد “بود که یک ورزشکار برجسته”, شد, استخدام در گروه خدمات آن را نمی توان گفت که او مبتلا به بیماری ناشی از فشار و استرس حتی در زمان استخدام در سال 1995. دادگاه همچنین گفت: حتی هیئت پزشکی گفت: استرس و فشار از خدمات است و تشدید این بیماری است.

“هنگامی که وجود دارد هیچ چیز در تاریخ ثبت شده نشان می دهد که درخواست شد نا مناسب در زمان استخدام و یا درد و رنج بود از گفت بیماری می توان آن را با خیال راحت برگزار شد که درخواست رنج می برد گفت: بیماری که در خدمت به عنوان علل همان تنش و کرنش و گفت: علت تشدید بیماری” می خواند قضاوت. دادگاه همچنین گفت که مقامات خود گفته اند که او مناسب زمانی که منصوب و در سال 1995 هیچ نتیجه دیگر از آن او را توسعه بیماری در حالی که در سرویس با توجه به استرس و فشار را می توان با اضافه کردن همان است که باید نسبت به خدمات که او ارائه در BSF.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>