برادر هندو لباس رهبر مرده پیدا پلیس مظنون سرقت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

| امریتسار | منتشر شده در تاریخ: 26 فوریه سال 2020 6:23:16 am

mp crime, madhya pradesh crime news, mp man died, latest news, crime news, indian express رامش Nayyar صحنه dharna در بتلا در اعتراض برادران خود را ” قتل. (بازنمودی)

بدن از پنجاب شیو سنا (Bal Thackeray) معاون رئیس جمهور برادر داشت در نزدیکی یک مدرسه در Gurdaspur منطقه بتلا روز چهارشنبه گفته است.

Mukesh نایر (38) برادر از رامش Nayyar, حال ترک خانه خود را طبق روال خود را به انجام کار خود را به عنوان نماینده کمیسیون در سبزی بازار در حدود 4 هستم. او scooty و کیسه نشد در قتل نقطه. اما پلیس بهبود 50,000 تومان از جیب خود. Mukesh Nayyar تا به حال صدمات شدید در سر و گردن به او حمله کردند و با لبه تیز سلاح با توجه به “خانواده ادعا می کند که وجود دارد بیشتر پول در کیسه اطراف تومان یک لاخ.

او کمیسیون عامل در vegitable بازار است. مورد حمله قرار گرفت و با لبه تیز سلاح در نزدیکی خانه خود را. ما فکر نمی کنم قتل مرتبط است و هر گونه ترور زاویه. آن را ممکن است مورد سرقت به عنوان scooty و کیسه گم شده بود” گفت: SSP Opinderjit سینگ Ghuman.

اما Yograh شارما رئیس جمهور از شیو سنا (Bal Thackeray) ادعا کرد که قتل در ارتباط بود به ترور زاویه.
“من تا به حال ملاقات پنجاب DGP به تازگی و به او گفت که رامش Nayyar زندگی در خطر است و او باید ارائه امنیت. من تعجب نیست که برادر خود شده است به قتل در حال حاضر. ما فکر می کنیم که این قتل در ارتباط به حمله بر شیو سنا هندوستان رهبر عسل Mahajan در اوایل این ماه گفت:” Yograj Sharma.

SSP گفت: “ما در جستجوی متهم کرده است. ما فیلم دوربین مدار بسته, اما آن ضعیف است با توجه به زمان شب. اما ما را بازداشت متهم به زودی. آن را به نظر نمی رسد در ارتباط به حمله بر شیو سنا هندوستان رهبر در Gurdaspur.”

رامش Nayyar صحنه dharna در بتلا در اعتراض برادران خود را ” قتل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>