انگلیسی بارها در بحران به عنوان بزرگ آبجو سهام زباله بروید در میان Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آن را نمادی از فرهنگ اما میخانه چهره یک بحران بقا در این بیماری همه گیر کوروناویروس: هزاران نفر در صورت بسته شدن در حالی که گالن آبجو, آل, شربت سیب و نوشیدنی های دیگر موجود در انبار هدر رفته – از جمله در بسیاری از انجمن بارها در لندن و جاهای دیگر.

یک آبجوسازی چپ با مازاد زمانی که مستند اعلام شد که به دور آبجو به صورت رایگان با مردم – اجتماعی حفظ فاصله – پوشش در Northumberland را به خانه دائم الخمر است که دارای طول عمر نسبتا کوتاه از سه هفته.

اما بارها در سراسر انگلستان – بسیاری از با سابقه قدمت آن قرن – وزوز گفتگو وجود ندارد به طوری که صدای فش فش از هنر و صنعت نوشیدنی. انگلیسی آبجو در میخانه ارتباط می گوید: 40 درصد از 47,000 بارها زنده خواهد ماند فراتر از سپتامبر بدون حمایت دولت.

آنها شامل تعداد زیادی از ‘انجمن بارها که ترکیب سنت از اب با غذا و موسیقی مانند بالیوود آهنگ و زنده ‘bhangra در عملکرد به خصوص در بخش هایی از لندن, Leicester, بیرمنگام و وست میدلندز.

وزرای نشان داده اند که بارها و رستوران ها خواهد بود که گذشته را دوباره باز نیست حداقل تا پایان ماه اوت. برخی از میخانه متنوع به ارائه نوشیدنی به خانه اما از آنجا که هیچ ممنوعیت فروش مشروبات الکلی در مغازه های فروش چنین کوچک هستند.

اما McClarkin از آبجو در میخانه انجمن می گوید: “نزدیک به نیمی از انگلستان بارها می تواند مگر اینکه دولت بیشتر به آنها کمک کند. به خاطر جوامع و مشاغل در سراسر انگلستان – به عنوان به خوبی به عنوان نهاد بزرگ, انگلیسی, pub – دولت نمی تواند اجازه می دهد که به اتفاق می افتد”.

“نزدیک 19,000 بارها در معرض خطر هستند و 320,000 شغل بیش از حد…ما بخواهید به دولت مشخص است و تشخیص خطر واقعی رو به انگلیسی میخانه و در حال حاضر عمل به آن را ذخیره کنید و یا خطر از دست دادن بسیاری از مردم محلی و جوامع خود” او می افزاید.

صنعت برآورد می گویند حتی قبل از اینکه این مستند را بارها تاریخی نقش به عنوان یک جشنی به محل ملاقات اجتماعی و بیشتر مواجه چالش از گسترش کافی شاپ ها و رستوران ها. وجود دارد حدود 60000 بارها در سال 2000; در حال حاضر این رقم 47,000.

برخی اصرار دارند این نشان دهنده از دست دادن تدریجی به انگلیسی, راه زندگی, و گوش دادن به رمان جورج اورول معروف 1946 مقاله ماه زیر آب است که به تشریح کامل میخانه: ویکتوریا و اتصالات چدنی, شومینه, غذا, باغ و جذاب دوستدار خانواده ،

فراخوانی برای 12 ماه کسب و کار نرخ تعطیلات برای مقابله با اثر این بیماری همه گیر اموزش اسلون از کمپین واقعی آل مصرف کننده گروه به نمایندگی از مصرف کنندگان آبجو و میخانه را برانگیخت می گوید: “هنگامی که همه این است که بیش از بسیاری از ما به دنبال به جلو به گرفتن پایین به میخانه برای یک پاینت با دوستان و خانواده”.

“بارها در یک بخش حیاتی از ما بافت اجتماعی و کمک به مقابله با تنهایی و انزوای اجتماعی ارائه یک محل برای جوامع به دیدار و ارائه نظارت و تنظیم برای نوشیدن مسئول”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>