نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون اعلام نامزدی انتظار نوزاد با نامزد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون و خود را شریک کری Symonds اعلام نامزدی خود را در شب شنبه و اضافه کرد که آنها در انتظار یک کودک در اوایل تابستان راه اندازی جانسون به عنوان اولین نخست وزیر به طلاق و ازدواج در حالی که در دفتر.

جانسون و همسر دوم خود را, هندی-منبع مارینا ویلر در مرحله پیشرفته از طلاق است. آنها به یک حل و فصل مالی در اوایل این ماه به عنوان یک پیشرو به formalisation طلاق خود را.

Johnson, 55 و Symonds, 31, نقل مکان کرد و به خیابان داونینگ زمانی که او نخست وزیر شد در ماه ژوئیه سال 2019.

از آن خواهد شد جانسون ازدواج سوم او اول ازدواج Allegra Mostyn-اوون در سال 1987; آن لغو شد در سال 1993. او سپس ازدواج ویلر در سال 1993 با آنها او تا به حال چهار فرزند.

در یک پست در Instagram حساب با یک تصویر با جانسون Symonds نوشت: “بسیاری از شما در حال حاضر می دانیم اما برای دوستان من که هنوز هم نمی ما رو درگیر در پایان سال گذشته… و ما باید یک کودک کشی در اوایل تابستان. احساس فوق العاده خوش شانس.”

سابق حزب محافظه کار ارتباطات رئیس Symonds برای اولین بار شاعرانه مرتبط جانسون توسط رسانه ها در اوایل سال 2019 اما او ارتباط بر می گردد به زمانی که او در کار خود موفق پیشنهاد انتخاب مجدد به عنوان شهردار لندن در سال 2012.

هر دو سابق نخست وزیر تونی بلر و دیوید کامرون به حال کودکان در حالی که در خیابان داونینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>