انگلیسی, خلبان برای پرواز به خانه پس از 4 ماه coronavirus نبرد در ویتنام

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک خلبان که صرف بیش از دو ماه در حمایت از زندگی در ویتنام پس از عقد قرارداد Covid-19 بود در راه خانه خود را روز شنبه, حیرت پزشکان که به او فقط ده درصد شانس زنده ماندن.

استفان کامرون 42 بود بدحال بیمار پزشکان مجبور به درمان در طول شیوع کروناویروس در کشور کمونیستی است که ثبت رسمی مرگ و میر زیر یک سریع و تهاجمی پاسخ به همه گیر.

کمی بیش از شش هفته پیش به آنها هشدار داد که کامرون خواهد نیاز به یک پیوند برای ریه های خود که تنها عملکرد در حدود 10 درصد است.

اما پس از نزدیک به چهار ماه در بيمارستان در شهر هو چی مین از جمله 10 هفته در ونتیلاتور های Vietnam Airlines خلبان از متهرولل اسکاتلند مرخص شد روز شنبه و با توجه به پرواز بازگشت به انگلستان در ساعت است.

“من غرق سخاوت از ویتنامی مردم فداکاری و حرفه ای از پزشکان و پرستاران… شانس می گویند که من نباید اینجا, بنابراین من فقط می توانم تشکر از همه در اینجا برای آنچه آنها انجام داده ایم” کامرون گفت که او در سمت چپ چو ری بیمارستان.

“من رفتن به خانه با یک قلب خوشحال چون من قصد دارم خانه اما غم انگیز یکی به خاطر من ترک بسیاری از مردم در اینجا است که من با دوستان ساخته شده.”

Tran Thanh Linh معاون ICU در چو ری بیمارستان گفت: “تلاش و انرژی” رفته بود به صرفه جویی در کامرون بود که با توجه به کشور بهترین و تجهیزات که مورد اسیر بود توجه هر کس از پزشکان به مقامات دولتی.

فقط چند هفته پس از ورود به ویتنام در اوایل فوریه برای یک نقش جدید را با حامل های ملی کامرون صرف یک شب در محبوب “بودا بار” در شهر هو چی مین.

او آزمایش مثبت روز بعد در 18 مارس برای Covid-19.

شناخته شده به عنوان بیمار 91, کامرون شد تمرکز از توجه رسانه ها به عنوان کشور برتر پزشکی ذهن ملاقات به اشفتگی فکری موقتی گزینه های درمان.

این خبر که او نیاز به یک پیوند ریه بود, ملاقات با 59 کمک مالی ارائه می دهد, با توجه به وزارت بهداشت.

اما پس از بیداری از کما در پایان ماه مه وجود دارد نشانه هایی از بهبود — یک thumbs-up نشانه توجه یک سفر بر روی بالکن به گرفتن برخی از آفتاب و یک ویدیو از او برگزاری یک متهرولل باشگاه فوتبال روسری هوا.

هر گام به سوی بهبود عناوین ساخته شده.

در نهایت در روز شنبه-به عنوان رسانه های دولتی گفت: خود را درمان لایحه رسیده بود حداقل $150,000 — او به خوبی به اندازه کافی برای گرفتن یک ویژه بازگشت پرواز به لندن به همراه سه, پزشکان, رسانه های دولتی اضافه شده است.

بازگشت به خانه خود را می آید به عنوان ویتنام جشن 85 روز با هیچ جامعه انتقال coronavirus.

این کشور فقط 370 ویروس مورد تأیید و صفر, مرگ و میر, اما مرزهای خود باقی می ماند تا حد زیادی بسته است. بیش از 10 ، 000 نفر در حال حاضر در قرنطینه اجباری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>