انگلیسی MP دبی ابراهیم’ اخراج لازم است ‘پاکستان پروکسی’: Abhishek مانو Singhvi

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 18 سال 2020 10:58:39 am

'Every attempt that tries to attack India’s sovereignty must be thwarted': Congress leader backs Debbie Abrahams' deportation این عکس ارائه شده توسط Harpreet Upal یک همراه دستیار انگلیسی و عضو پارلمان دبی ابراهیم نشان می دهد که ابراهیم در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو (AP)

نظرات در کنگره به نظر می رسد تقسیم می شود بیش از تبعید انگلیسی, MP دبی ابراهیم از فرودگاه دهلی نو در روز دوشنبه. پس از حزب MP شاشی Tharoor انتقاد از این تصمیم اگر درخواست دولت بود “ترس از منتقدان” ارشد رهبر Abhishek مانو Singhvi حمایت کرده است این حرکت گفت: لازم بود که ابراهیم یک “پاکستان پروکسی”.

“اخراج از دبی ابراهیم هند بود و در واقع لازم است او را به عنوان نه فقط یک MP, اما پاکستان پروکسی شناخته شده برای او قلاب با دولت پاکستان و ISI. هر تلاشی که تلاش می کند برای حمله به هند حاکمیت باید خنثی” Singhvi توییتی.

ابراهیم بود که انتقاد هند تصمیم به لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیر تحت ماده 370 سال گذشته گفت: به او اجازه ورود به کشور و تبعید و پس از او فرود در فرودگاه دهلی نو با وجود برگزاری ویزا.

دولت گفته ابراهیم’ e-visa “لغو شد و او مطلع شد در مورد تصمیم گیری در پیشبرد”.

ابراهیم که صندلی این همه حزب و گروه پارلمانی برای کشمیر گفت: او رفت و آمد در a valid e-ویزا به هند برای بازدید از خانواده و دوستان اما ویزا لغو شد و بدون توضیح. ابراهیم’ e-visa شد بنا به گزارش های صادر شده در ماه اکتبر گذشته و معتبر بود تا اکتبر سال 2020 است. منابع دولت گفت: ابراهیم نگه دارید نه یک “ویزا” به هند سفر و e-ویزا برای محدود با هدف گردشگری و سایر فعالیت های کسب و کار و سیاسی و یا رسمی.

ضربه در دولت بیش از تبعید به انگلیسی, MP, Tharoor روز دوشنبه از دولت خواسته اگر آن را “ترس از منتقدان.” او همچنین گفت که انجام شده است “نالایق از دموکراسی و تضمین شده به ما به مراتب بدتر مطبوعات از اگر او پذیرفته شده بود.” “اگر همه چیز خوب در #کشمیر نباید دولت را تشویق منتقدان شاهد وضعیت خود را برای قرار دادن ترس خود را به بقیه ؟ به جای برگزاری تور برای نرم پارلمان اروپا &مودب سفیران به تنهایی قطعا سر از یک ParliamentaryGroup در مورد این موضوع است که ارزش کشت?” Tharoor کرده ایم.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر