بریتیش ایرویز توقف پرواز از گاتویک

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتیش ایرویز به حالت تعلیق عملیات در دوم آن در لندن hub در گاتویک فرودگاه به عنوان صنعت هواپیمایی وارد خواب زمستانی عمیق برای آب و هوا تاثیر coronavirus.

با بیش از یک هفته تا تعطیلات عید پاک IAG SA-متعلق به حامل است تماس با مشتریان با این خبر که در حال پرواز کردن یک سخنگو گفت: از طریق ایمیل. گاتویک تا حد زیادی در خدمت بریتیش ایرویز’ اوقات فراغت مسافران و برخی از پروازهای هنوز عامل از آن بزرگتر هیترو hub.

بریتانیا گزارش یک رکورد روزانه coronavirus تلفات و 381 روز سه شنبه بیش از دو برابر تعداد مرگ و میر در سراسر کشور ارسال شده است در حالیکه در 24 ساعت.

“از 5 بعد از ظهر در مارس 30, از کسانی که در بیمارستان بستری, 1,789 اند متاسفانه درگذشت” وزارت بهداشت و درمان گفت: در آن صفحه توییتر.

در همین حال دولت بریتانیا رو نقد بیش از اتهام عدم اقدام به بازگرداندن هزاران نفر از انگلیسی ها گیر در هند و دیگر کشورها اعلام کرده است £75 میلیون طرح پرواز چارتر به عنوان بخشی از یک همکاری جدید با چند شرکت هواپیمایی است.

ارشد حزب کارگر MP Virendra Sharma که در هفته گذشته آزمایش مثبت بود و در بیمارستان بستری است در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است و “دوره نقاهت در خانه خوب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>