برجسته کارشناسان مانند هومی Bhabha و Gurminder Bhambra در میان 86 نفر منتخب به معتبر یاران آکادمی در به رسمیت شناختن سهم خود را به افراد در علوم انسانی و علوم اجتماعی است.

تاسیس در سال 1899 آکادمی یک بودجه بدن است که پشتیبانی از تحقیقات جدید ملی و بین المللی و یک فروم برای بحث و نامزدی. کلی زمان قدرت از یاران نزدیک 1,400 متشکل از برجسته بریتانیا و بین المللی دانشگاهیان.

مستقر در دانشگاه هاروارد Bhabha است که یک مقام برجسته از جمله در زمینه مطالعات فرهنگی و ادبی و زیبایی شناسی سنت های پسااستعماری و اقلیت فرهنگ; نژاد, حقوق و اخلاق جهانی مهاجرت; فکری نوآوری و شناخت عمومی از transdisciplinary علوم انسانی; فرهنگی شهروندی و هنر از ورود به مطالعه.

Bhambra است در دانشگاه ساسکس و متخصص در جامعه شناسی تاریخی و مدرنیته اجتماعی, نظریه معرفت شناسی و تقاطع پسااستعماری و decolonial مطالعات و اقتصاد سیاسی از مسابقه و استعمار.

جدید همراهان شامل شلدون پولاک (دانشگاه کلمبیا) که مناطق از تجربه و تخصص عبارتند از: علم زبان سانسکریت هند, ادبیات, فکری, تاریخچه, تاریخچه زیبایی شناسی; نظریه زبانشناسی و از comparativism.

کریستوفر Pinney از دانشگاه کالج لندن افتخار بوده است برای سهم خود را به چاپ تجاری فرهنگ جنوب آسیا (به خصوص chromolithography) بصری فرهنگ محبوب سیاست و دین; انسان شناسی روش های عکاسی, تاریخ عکاسی در هند; هندو عمل در روستایی در مرکز هند.

همچنین مفتخر در سال 2020 همراهان فهرست نویسنده Thomas Piketty از پاریس دانشکده اقتصاد یک به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده نویسنده که تخصص شامل تاریخی و نظری کار در فعل و انفعال بین توسعه اقتصادی و توزیع درآمد و ثروت و درگیری های سیاسی.

دیوید Cannadine رئیس آکادمی گفت: “من می خواهم به گسترش استقبال گرم و صمیمانه تبریک به افرادی که پیوست انگلیسی, آکادمی یاران”.

“این یک زمان به منعکس کننده بسیاری از مشارکتهای ارزشمند این دانشگاهیان را ساخته اند تا خود رشته. آن را نیز زمان برای جشن و من امیدوارم که اجتماعی فاصله اقدامات وجود هر یک از ما همراهان جدید است که قادر به انجام این کار در راه های بزرگ و یا کوچک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de