بریتانیا جانسون ‘در پاسخ به درمان’ اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون “در پاسخ به درمان” او گفت: روز شنبه به عنوان 55 ساله رهبر صرف یک سوم روز در بخش مراقبت های ویژه مبارزه با کروناویروس.

این بیماری زده در قلب دولت بریتانیا و آلوده بیش از 55 ، 000 نفر در سراسر کشور کشته و نزدیک به 6,200.

“نخست وزیر باقی می ماند بالینی پایدار و پاسخ به درمان” خود را سخنگوی رسمی گفت. “او در ادامه به مراقبت در بخش مراقبت ويژه در سنت توماس” در بیمارستان. او در ارواح خوب است.”

قبل از آن تاریخ وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت: آسمان, اخبار محافظه کار رهبر بود “نه در تهویه”.

آخرین به روز رسانی در آمد که در روزنامه ها خواست انگلیسی ها برای حفظ خود زده رهبر انقلاب در خط مقدم از ذهن خود را با این کشور در مستند سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در هفته سوم.

“او در آنجا ماند در محل کار برای شما… حالا دعا در خانه برای او” خورشید تلخیص پخش در سراسر آن صفحه. “بوریس ‘بکشد از طریق'” گفت: روزانه اکسپرس.

Deputising برای جانسون وزیر امور خارجه Dominic Raab به نام از این ساعت “یک جنگنده” و پیش بینی کرد “او خواهید بود به عقب پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت”.

جانسون ترین بالا مشخصات رهبر دولت برای تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و پیام های حمایت از آب گرفتگی در از سراسر بریتانیا و جهان است.

او بستری شده در بخش مراقبت در دوشنبه شب پس از گذراندن پنج شنبه شب در بیمارستان بعد از نگرانی های او هنوز هم تا به حال سرفه درجه حرارت بالا و 10 روز بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19.

انتقال او به بخش مراقبت های بی سابقه است برای یک نخست وزیر در طول یک اورژانس ملی.

برای بسیاری از مردم آن را به خانه آورد جدیت این بیماری که تا کنون دیده 6,159 مرگ و میر در انگلیس با یک رکورد 786 بیشتر گزارش شده در یک به روز رسانی روزانه در روز سه شنبه. تازه آمار و ارقام انتظار می رود بعد از آن در روز چهارشنبه.

‘کار می رود’

با وجود رکورد روزانه مرگ و میر وجود دارد بیشتر تشویق اخبار با تعداد روزانه موارد باقی مانده در تقریبا پایدار 3,643.

خیابان داونینگ نیز گفت: هنوز خیلی زود به می گویند که آیا سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده در مارس 23 اولیه دوره سه هفته ای خواهد بود کاسته و در همه.

یک بررسی است که انتظار می رود را در هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده با وجود پیشنهاد از یک خلاء قدرت در بالای دولت بریتانیا داده PM بستری شدن در بیمارستان.

“ما مجموعه ای را که ما را بیشتر اعلام در سه هفته و هیچ تغییر که بدون تغییر در جدول زمانی” جانسون سخنگوی گفت.

این کشور ندارد رسمی در قانون اساسی نقش معاون نخست وزیر و کارشناسان گفت: Raab خواهد نیاز به پشتیبانی از بقیه کابینه را به هر گونه تصمیمات بزرگ.

‘عظیم شوک’

جانسون اعلام کرد در مارس 27 که او coronavirus و رفت و به خود انزوا در یک تخت بالای خود را به خیابان داونینگ ،

اما در روز دوشنبه منتقل شد به مراقبت های ویژه در لندن سنت توماس ” در بیمارستان پس از خود بیماری بدتر شده است.

نخست وزیر دریافت کرده است پیامهای حمایت از سراسر جهان با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بهترین آرزوها را “بسیار دوست خوب” در حالی که رهبر روسیه گفت جانسون “انرژی و خوش بینی و حس شوخ طبعی” را از طریق.

برای برخی جانسون تر از زندگی شخصیت های خود ساخته بستری شدن در بیمارستان بیشتر از همه تکان دهنده است.

او شرح حال اندرو Gimson گفت جانسون همیشه او را احساس می کنید خوش بین و “در حال حاضر در اینجا او زده است”.

“این یک شوک عظیم به طور کامل در قلمرو ناآشنا برای همه کسانی که او را می دانم,” او گفت: رادیو بی بی سی.

به گفته کارشناسان آن را غیر معمول نیست برای coronavirus بیماران به حرکت به بخش مراقبت های, اما گفت که آن را نشان داد Johnson بیماری جدی بود.

“شکی وجود ندارد این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار گفت:” درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن است.

هنوز هم دست دادن

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت در ابتدا برای امتناع از پیروی دیگر کشورهای اروپایی در نیاز مردم به ماندن در خانه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

جانسون خود گفت: در اوایل ماه مارس بود که او هنوز هم دست دادن با مردم است.

دو هفته پیش او دستور داد در سراسر کشور lockdown اما مجلس شورای اسلامی در ادامه به نشستن برای چند روز و پس از وست مینستر شد hotspot برای ویروس.

وزیر بهداشت مت هنکاک و وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز را هم آلوده شده است اگر چه آنها پس از بهبود.

Johnson, حامله, شریک, کری Symonds نقل مکان کرد از خیابان داونینگ پس از برخی از کارکنان بیمار.

در ضمن شماره 10 نیز نشان داد در روز چهارشنبه که در آن انتظار می رود رئیس آن Brexit مذاکره دیوید فراست “صحبت اوایل هفته آینده” به اتحادیه اروپا همتای میشل Barnier به توافق برسند یک جدول زمانی برای “کنترل از راه دور” مذاکرات در آوریل و مه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>