بریتانیا وزیر دارایی ساجد جاوید و کناره گیری PM جانسون قدرتهای جهانی و ایران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا وزیر دارایی ساجد جاوید استعفا داد روز پنج شنبه تنها چند هفته پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و یک ماه قبل از او بود با توجه به تحویل دولت در بودجه سالانه.

جاوید سخنگوی تایید او خواهد بود ترک فقط به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون انجام اولین ترمیم کابینه خود پس از برنده شدن در یک اکثریت پارلمانی در ماه دسامبر انتخابات است.

داخلی انجمن مطبوعات خبرگزاری به نقل از یک منبع که نامش ذکر نشده به جاوید عنوان کرد و گفت جانسون می خواستم او را به کیسه خود را در تیم از دستیاران اما او خودداری کرد.

“او این کار از صدراعظم از خزانه” این منبع گفت.

“نخست وزیر گفت که او تا به حال به آتش خود را ویژه مشاوران و جایگزینی آنها را با شماره 10 ویژه مشاوران به آن یک تیم است.

“صدراعظم گفت: هیچ احترام وزیر خواهد قبول آن شرایط است.”

جاوید استعفای آمد و پس از جانسون جایگزین ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت در یک حرکت فقط هفته پس از میانجیگری ترمیم قدرت-های دولت در بلفاست.

این شرح هفته از شایعات در مورد تنش بین خزانه داری و برتر نزدیک ترین مشاور دومینیک کامینگز که وعده داده است یک وزیر از دولت ،

جاوید تا 50 سابق بالا پرواز banker نقل مکان کرد که به سیاست خدمت به عنوان وزیر کشور قبل از تعویض فیلیپ هاموند به عنوان صدراعظم از خزانه داری در ماه ژوئیه سال گذشته است.

هاموند قفل شاخ با جانسون سلف ترزا ممکن است بیش از او Brexit استراتژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>