بریتانیا نیاز خوب معامله تجاری با اتحادیه اروپا برای حذف عدم قطعیت برای شرکت های ایالات متحده می گوید ما…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بالا کسب و کار آمریکا لابی روز دوشنبه خواست بریتانیا به این نتیجه تجارت دو جانبه در مقابله با اتحادیه اروپا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای حذف عدم قطعیت است که محدود کردن جریان سرمایه گذاری و می تواند تهدیدی برای تجارت خود در مذاکرات با ایالات متحده است.

اتاق بازرگانی ایالات متحده در یک سری از توصیه های صادر شده پیش از شروع US-UK تجارت ایران گفت: ما در شرکت سرمایه گذاری کرده بود بیش از 750 میلیارد دلار در بریتانیا در بخش های بزرگ به دسترسی امن به بزرگتر بازار اتحادیه اروپا قبل از بریتانیا رای به ترک بلوک.

این گروه تأکید آن نظر که لندن باید دوباره تعریف روابط خود به بروکسل قبل از کار کردن معاملات تجاری با کشورهای دیگر اما گفت که وجود دارد فرصت برای بریتانیا و ایالات متحده برای پیشبرد استانداردهای جهانی در اقتصاد دیجیتال, خدمات مالی و فن آوری های نوظهور.

کسب و کار گروه همچنین خواستار بریتانیا و ایالات متحده به کار برای از بین بردن تمام تعرفه ها در تجارت دو جانبه بحث و گفت که افزایش چشم انداز بلند مدت برای هر دو کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>