بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا پس از 47 سال از عضویت

پس از 47 سال از نشستن در اتحادیه اروپا در صدر جدول بریتانیا روز جمعه خارج 28-عضو گروه به ضرب و شتم یک مسیر مستقل به آینده برخی از عنوان های جدید سحر و دیگران یک جهش به ناشناخته.

این اولین بار است که یک عضو دولت را ترک کرده است این گروه که ریشه دروغ در تلاش های پس از جنگ جهانی دوم برای مقابله با تکانه های شدید ناسیونالیسم. لحظه خروج – 11 pm GMT – به عنوان یک “تلخ و شیرین” یکی توسط بسیاری از جمله ایرلند PM لئو Varadkar.

وجود غم و اندوه در محله های مختلف در انگلستان و سراسر اروپا پس از نزدیک به پنج دهه از نزدیک تعامل با هم به ارمغان آورد و نه تنها قوانین و مقررات و بازارهای اما همچنین روابط شخصی و خانواده. Pro-Brexiteers partied برای جشن گرفتن این مناسبت است.

 همچنین سازمان دیده بان | Brexit: انگلستان به طور رسمی برگ اتحادیه اروپا, هواداران

این Bexit روز پایان سال کشمکش پس از 2016 رفراندوم مشخص شده بود پایین کلید رویدادهای برگزار شده توسط بوریس جانسون دولت است. هند و دیگر کسب و کار در انگلستان همچنان در انتظار شفافیت در آینده تجارت و تحرک ترتیبات.

جانسون کابینه سفر به ساندرلند در شمال انگلستان برای یک جلسه به عنوان یک حرکت نمادین به منطقه ای که اکثریت رای به ترک اتحادیه اروپا. او با ثبت یک پیام قابل توجه خوش بین است اما نه triumphalist توجه داشته باشید.

او گفت: “مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز است. این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید. آن است که یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar گفت: “ما خداحافظی به یک دوست قدیمی از گام گذاشتن در ماجراجویی خود را عطریست سرنوشت. ما امیدواریم که آن را با این نسخهها کار برای آنها”.

“اما اگر آن را نمی کند و همیشه وجود خواهد داشت یک صندلی برای انگلستان در اروپا جدول. گام بعدی این است که برای مذاکره آینده روابط از جمله توافقنامه تجارت آزاد بین اتحادیه اروپا از جمله ایرلند و بریتانیا” او اضافه شده است.

نخست وزیر سابق دیوید کامرون که رهبری مبارزه برای ماندن در اتحادیه اروپا در همه پرسی و بعد استعفا داد و آن را به نام “روز بسیار بزرگ برای کشور ما” و اضافه کرد که او معتقد است که بریتانیا می تواند “یک موفقیت این انتخاب است که ما ساخته شده است”.

Brexit رهبر حزب Nigel Farage که به مدت طولانی مبارزات انتخاباتی به ترک اتحادیه اروپا و در حال حاضر از دست می دهد و صندلی خود را به عنوان یک عضو پارلمان اروپا گفت: “در آخرین روز می آید که ما شکستن رایگان. یک پیروزی برای مردم علیه نظام.”

Keir Starmer جلو-دونده را بیش از این به بعد کار رهبر گفت: “بحث بر سر این که آیا ما در داخل یا خارج از اتحادیه اروپا است اما بحث بر سر نوع کشور ما می خواهیم برای تبدیل شدن به تنها فقط آغاز کرده است”.

“به عنوان یک کشور بوده ایم تلخی تقسیم شده و به مدت سه سال و نیم. ما سیاست منجمد شده به جای مقابله واقعی و مشکلات مواجه هستیم. در حال حاضر ترک-باقی مانده تقسیم باید پایان…وجود دارد وضعیت افراد یا remainers هر بیشتر”.

از شنبه اولین روز خارج از اتحادیه اروپا کمی تغییر خواهد کرد بر روی زمین است. تحت توافق های خروج بریتانیا و اتحادیه اروپا را به حرکت در یک گذار فاز’ با انگلستان باقی مانده در بسیاری از نهادهای اتحادیه اروپا تا 31 دسامبر.

اکثر قوانین قابل اجرا به اتحادیه اروپا کشورهای اتحادیه اروپا از جمله آزادی حرکت خود ادامه خواهد داد و تا پایان دوره گذار اما انگلستان نمایندگان دیگر پیوستن به اتحادیه اروپا در مذاکرات و بحث و اعضای پارلمان اروپا را از دست دادن کرسی های خود را.

مهم Brexit مذاکرات مربوط به آینده تجارت و ترتیبات دیگر برگزار می شود در طول دوره گذار است که انتظار می رود به عنوان طوفانی به اتحادیه اروپا-انگلستان, مذاکرات در زمانی که خروج توافق رسیده بود تحت دو نخست وزیر ترزا می و بوریس جانسون.

با اشاره به کار سخت برای رسیدن به تجارت و ترتیبات دیگر قبل از 31 دسامبر علمی Anand منون پیشرو مفسر در مبارزه با تروریسم در اروپا نوشت: در گاردین: “نمی لحن هنوز: بریتانیا Brexit اودیسه به مراتب بیش از”.

“(الف) دولت اکثریت ممکن است ساخته شده مجلس اطمینان خسته کننده دوباره. اما مراقب باشید. خستگی یک چیزی خطرناک است. گزینه های ناشی از مبارزه با تروریسم در اروپا هستند مسلما مهم تر از انتخاب به ترک در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر