دم مشکل در اوتار پرادش: Savarn خشم در Cong کسانی که ‘کنار’ دریچه خارج

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020 8:39:39 am

اشاره اخیر اخراج کنگره رهبران ارشد رهبر گفت که بسیاری از اخراج رهبران متعلق به طبقات فوقانی.

دولت واحد از کنگره رو به رشد تنفر از یک بخش از رهبران حزب ادعا که برخی از طبقات فوقانی اعضای طرد عمد در درون حزب و بسیاری از اقدامات انضباطی علیه آنها گرفته شده.

ویژه رسانه های اجتماعی گروه تشکیل شده است که توسط برخی از این آزرده کنگره رهبران به “خالی کردن خشم” و ادعا می کنند که آنها ادامه خواهد داد به منظور بالا بردن صدای خود را تا ارشد رهبری حزب خود را به گوش گلایه

“من هیچ دانش از جمله حذف تبعیض علیه برخی از خاص طبقات در کنگره است. من شروع به بالا بردن صدای من در اما برخی احساس مشکل بنابراین من تصمیم به استعفا از پست من از AICC هماهنگ برای تحقیقات بال در بالا. من نه استعفا از حزب و امید به جلب توجه مقامات ارشد رهبری حزب نسبت به این موضوع گفت:” Konark Dixit که تشکیل “Shoshit Congressi Savarn” (سرکوب طبقه فوقانی اعضای کنگره).

“بسیاری از مردم گفت که تنها OBCs خواهد بود اهمیت داده می شود در این حزب است. چنین چیزهایی ممکن است که در انتخابات اما در درون سازمان و بسیاری از مقامات ارشد کنگره رهبران بوده اند کنار همه به نام احیای” او افزود: با اشاره به دولت, کنگره, رئیس جمهور, Ajay Kumar Lallu که متعلق به OBC Vaishya جامعه است.

یکی دیگر از مقامات ارشد رهبر در خواست نامش فاش نشود گفت: “پس از پریانکا گاندی است که به طور مستقیم دست زدن, Uttar Pradesh, بنابراین بسیاری از آنها قادر به پیدا کردن شجاعت برای به طور مستقیم به موضوع افزایش و آمد در, باز است اما به آرامی ساخت تا در درون حزب و رهبری ارشد را به حل و فصل آن را به زودی.”

اشاره اخیر اخراج کنگره رهبران ارشد رهبر گفت که بسیاری از اخراج رهبران متعلق به طبقات فوقانی.
در ماه نوامبر گذشته این حزب تا به حال اخراج 10 رهبران دولت به مدت شش سال برای برگزاری یک “غیر ضروری” در دیدار برابر یک تصمیم رهبری مرکزی. کسانی که اخراج شده بود و نگرانی بیش از انتصابات در دولت و کنگره کمیته.

“در میان کسانی که اخراج شامل Ramkrishna Dwivedi, Satyadev Tripathi Bhoodhar Narayan Mishra, نیک چاندرا Pandey, و غیره. ما می توانیم درک کنند که حزب می خواهد به تغییر تمرکز خود را بر روی یک بخش خاص اما به طور کامل sidelining ارشد رهبری که سال های داده شده برای تازه واردین از یک بخش خاص از خارج است که منجر به خشم گفت:” رهبر.

دولت و کنگره رئیس جمهور Ajay Kumar Lallu اما رد هر گونه خشم در حزب. “وجود دارد هیچ چیز جدی است و ما را حل و فصل همه این چیزها” Lallu گفت.

انتصاب Lallu دو زمان MLA از Kushinagar در شرق اوتار پرادش در ماه اکتبر گذشته توسط کنگره دبیر پریانکا گاندی بود باعث خشم در میان یک بخش از حزب جانبازان. در همان زمان, Priyanka حال بازسازی اوتار پرادش کنگره کمیته را پایین آورده و تعداد اعضا به کمتر از 50 نفر بر خلاف گذشته که آن را تا به حال 400 تا 500 عضو دارد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>