رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دستخوش آزمون برای coronavirus

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دستخوش یک آزمون جدید کروناویروس پس از یک مشاور قرارداد این بیماری پس از یک سفر که در آن هر دو ملاقات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسرش گفت:”.

“رئیس جمهور Bolsonaro تست شده برای coronavirus و ما در حال انتظار برای نتایج. اما او نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم بیماری” ادواردو Bolsonaro یک نماینده مجلس نوشت در توییتر.

رهبر راست را نتایج آزمون انتظار می رود روز شنبه, برزیل گزارش های رسانه ها گفت.

او لغو یک برنامه ریزی سفر روز شنبه به شهر Mossoro در شمال شرقی برزیل و در دفتر خود گفت: او تا به حال هیچ دیگر رویدادهای رسمی در دستور کار روزانه.

Bolsonaro قبلا به دنبال تطهیر coronavirus شیوع گفت: شدت آن بوده است “اغراق آمیز است.” این خبر پس از Bolsonaro ارتباطات رئیس فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از سفر به ایالات متحده هفته گذشته که در طی آن هر دو مردان در ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده در فلوریدا رفت و آمد مکرر.

Wajngarten شد عکس ایستاده سمت-توسط-جانبی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “نه نگران” و کاخ سفید گفت که او نمی نیاز به تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس “تا به حال تقریبا هیچ تعامل با فرد” مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

آنها “نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان,” او گفت و توضیح داد که دولت ایالات متحده راهنمای توصیه نمی تست برای افراد بدون علائم است.

ادواردو Bolsonaro که او نیز همراه پدر خود به ایالات متحده گفت که او تحت آزمایش به عنوان به خوبی.

هیئت برزیل نیز شامل وزیر امور خارجه ارنستو Araujo که برش های کوتاه متعاقب آن سفر به واشنگتن پنج شنبه به بازگشت به برزیل. او را دنبال کنید همه زمان پروتکل در ویروس خود کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر