رئیس جمهور Jair Bolsonaro تشدید مبارزات انتخاباتی خود برای بازگشایی اقتصاد برزیل پس از او با حضور در یک اعتراض علیه اقدامات محدود کننده اعمال شده توسط دولت فرمانداران به سرعت coronavirus’ گسترش یافته است.

از برازیلیا تظاهرات روز یکشنبه مشابه به دیگران که در چندین برزیل شهرستانها همان روز برگزار شد خود را رادیکال تر حامیان — برخی از آنها خواستار مداخله نظامی در کنگره و دیوان عالی کشور این موسسات که عمدتا طرفه با فرمانداران.

“ما نمی خواهیم به مذاکره هر چیزی” Bolsonaro گفت: در یک بداهه سخنرانی از یک کامیون مسطح با توجه به فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی. “ما می خواهیم اقدام برای برزیل است.”

او قبلا به اشتراک گذاشته شده در توییتر روزنامه گزارش در مورد تعداد زیادی از برزیلی ها قادر به پرداخت صورتحساب خود را, گفت:, آن را دشوار است به حدس بزنید چه می آید بعدی اگر مستند اقدامات در محل باقی می ماند.

راست رئیس جمهور نگران تاثیر بلندی رکود اقتصادی در امریکا بزرگترین اقتصاد است به مبارزه طلبیده راهنمایی های پزشکی اجتماعی فاصله بارها و بارها mingling با مردم و تبریک به هواداران. او خواست برزیل به سر کار حتی به عنوان مرگ و میر ناشی از Covid-19 که او به نام “فقط یک کمی آنفولانزا” در نزدیکی 2,500. هفته گذشته اخراج او خود وزیر بهداشت پس از بارها و بارها در برخورد با او را از دست زدن به این بیماری همه گیر.

استبداد

هنگام خروج رسمی خود اقامت اولیه در دوشنبه Bolsonaro گفت که او امیدوار است این است که در هفته گذشته از مستندات. در همین حال مقامات بهداشتی می گویند برزیل است که احتمالا هنوز هم هفته دور از اوج در Covid-19 موارد است. دولت از سائو پائولو, کانون عفونت در برزیل افزایش یافته قرنطینه سفارشات تا زمانی که ممکن است 10.

Bolsonaro نیز گفت: برزیل یک دموکراسی است و او در احترام به قانون اساسی و همچنین به عنوان بدن مانند کنگره و دیوان عالی کشور است. “نقش من این است که برای حفظ مردم آزادی بدون هرج و مرج,” او گفت:.

هنوز حضور خود در یک تظاهرات که در آن شرکت کنندگان به نام برای خاموش کردن نهادهای دموکراتیک ناشی از خشم و انزجار در میان رهبران سیاسی و اعضای دادگاه بالا.

“تمام جهان است, ایران در برابر coronavirus” مجلس سخنران رودریگو مایا یکی از اهداف اصلی از Bolsonaro و هواداران خود گفت: در توییتر ارسال. “در برزیل, ما باید به مبارزه با کروناویروس و این ویروس از استبداد. این یک مقدار زیادی از کار, اما ما به شما برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im