برزیل مجموعه سوابق روزانه سه شنبه جدید Covid-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر به عنوان جهان دوم-بدترین شیوع hurtles به سمت نقطه عطف از 100,000 مرده در میان کاهش مستندات.

برزیل کشور بدترین ضربه Covid-19 در خارج از ایالات متحده در آن مرگ و میر و مورد شمارش. این 69,074 جدید مورد تأیید و 1,595 اضافی مرگ و میر گزارش شده توسط وزارت بهداشت تحت فشار قرار دادند و این کشور در گذشته 2.5 میلیون عفونت و 90,000 کشته شدند.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro اتحاد مبارزه در برابر محدودیت در فعالیت های اقتصادی و بیماری پیشرفته است که فرمانداران و شهرداران باید منجر به فشار. در برخی موارد برزیلی ها را بسته بندی شده به میله و شلوغ عمومی مربع بدون ماسک اغلب در سرپیچی از قوانین محلی.

هفته گذشته برزیل ثبت 7,677 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیشترین مرگ و میر در هر هفته پس از همه گیر شروع هجوم مکرر پیش بینی که وقوع بود به اوج خود رسید.

“برزیل در حال تجربه بدترین مرحله از این بیماری همه گیر” گفت: Alexandre Naime رئیس بخش بیماریهای عفونی در سائو پائولو دانشگاه دولتی. “تناقض سیاست های عمومی و رفتار شخصی در حال رفتن در جهت مخالف به عنوان اگر ما در زندگی روزانه تراژدی,” او اضافه شده است.

Bolsonaro دولت چهارشنبه اعلام کرد که آن را بلند ممنوعیت خارجی مسافران پرواز به کشور شده است که در جای خود از ماه مارس تا زمانی که آنها پوشش بیمه سلامت برای سفر خود را.

کاهش محدودیت می آیند به عنوان نقاط جدید در برزیل به دست آوردن بخار روزانه.

سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین و سخت ترین ضربه دولتی است که کار خود را از طریق جمع شدن قبلا ثبت نشده موارد گزارش بیش از 26,000 موارد در روز چهارشنبه به تنهایی.

در حالی که سائو پائولو و همسایه, Rio de Janeiro ضربه شد برای اولین بار توسط ویروس مقامات بهداشت ابراز نگرانی از شیوع بیماری در مرکز و غرب و دور و جنوب کشور که در آن ورود زمستان نفع سرایت.

“ما در حال حاضر ملی داده اما آن را مانند ما (چندگانه) Covid-19 بیماری های همه گیر با مناطق مختلف کشور رفتار متفاوت” سلامت هوشیاری وزیر Arnaldo Correia de Medeiros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کسانی که شرایط را تبدیل برزیل به جهانی تست زمین برای شرکت های دارویی به آزمون بالقوه واکسن.

یک برزیلی موسسه تحقیقات روز چهارشنبه در گفت و گو با توافق با چین Sinopharm برای شروع چه خواهد بود چهارم عمده محاکمه بالقوه واکسن در کشور است.

Bolsonaro خودش را به مسخره اجتماعی فاصله دستورالعمل با پیوستن به حامیان در تظاهرات در اطراف برازیلیا پایتخت در ماه های اخیر. او بیمار با کروناویروس در این ماه و هفته را صرف در بخشی انزوا قبل از دوره نقاهت.

جناح راست پوپولیستی است استدلال می کنند که آسیب های اقتصادی از مستندات است بدتر از خود بیماری است که او را به عنوان “یک کمی آنفولانزا” است که می تواند با درمان های اثبات نشده درمان شامل داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. (گزارش توسط پدرو Fonseca و جیک بهار; گزارش های اضافی توسط گابریل Araujo و مارسلو Rochabrun; ویرایش توسط براد Haynes دن Grebler و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de