براون Strowman در نهایت برنده اولین عنوان قهرمانی جهان در WWE, شکست گلدبرگ در…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک فرد از دست دادن فرد دیگری را به دست آورید. Coronavirus همه گیر انداخته است یک منحنی توپ رو به دنیای ورزشی با رویدادهای بودن لغو و یا به تعویق افتاد. WWE تصمیم به برگزاری سالانه مسابقات 36 PPV در برنامه. یکی از بزرگترین مسابقات در کارت بود Roman Reigns vs Goldberg برای قهرمانی WWE. رویای نیزه در مقابل نیزه بازی در راه است. اما روم تصمیم به خروج از بازی با توجه به تاریخ خود را با لوسمی و WWE اعلام کرد جایگزینی در اسمک دان.

آن را “هیولا در میان مردان’ براون Strowman. گلدبرگ به حال یک چالش متفاوت در دسترس نباشد در دست خود و شروع کرد با صدای بلند. چندین نیزه و آن را شبیه به پایان نزدیک شد و گلدبرگ را حفظ عنوان خود را. اما این مورد به عنوان Strowman ثابت یک چالش بیش از حد بزرگ برای گلدبرگ.

در حال اجرا powerslam پس از powerslam منجر به Strowman برنده اولین عنوان قهرمانی جهان در WWE. محیط زیست نبود ایده آل برای چنین مناسبت های مهم برای او اما روم غیاب در نهایت تحت فشار قرار دادند و او را به بالای زنجیره غذایی.

Roman Reigns تایید کرد که او نمی خواهد در نظر گرفتن بخشی در مسابقات 36. چند بار قهرمان شد میله میله به صورت گلدبرگ در این رویداد بزرگ برای قهرمانی WWE.

‘شما در حال حاضر می دانیم چه خبر است. او گفت: در یک پست طولانی در Instagram. ‘که من از رسلمنیا. این خنده دار است چرا که برای سال مردم مانند “نشان نمی دهد تا رسلمنیا ما نمی خواهیم شما در آن است.” ‘وجود دارد تعداد انگشت شماری از دیدن و متنفر که نمی خواهم من وجود دارد. اما لحظه ای من را به یک انتخاب برای من و خانواده من یک ترسو هستم دخترانه بسیاری از چیزهای مختلف است.

“اما شما نمی دانید که کل داستان. همه شما می دانید چیزی است که شما فکر می کنید. “آه سلامت خود را.” اما شما نمی دانید که چه چیز دیگری در جریان است در زندگی من. ‘شما نمی دانید که اگر من در نوزادان و یا اگر من در خانواده در خانواده من بزرگتر خانواده. مانند این گفته قدیمی می رود تلنگر که پوشش باز و چند صفحه را بخوانید. دریافت به چند فصل قبل از شما واقعا شروع به در حال اجرا خود را،’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>