Brahmakumaris رئیس دادی Janki می گذرد دور PM مودی بیان غم و اندوه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | جیپور | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 2:28:47 pm

Brahmakumaris chief Dadi Janki passes away, PM Modi expresses grief Rajyogini دادی Janki رئیس Brahmakumaris Sansthan. (اکسپرس عکس Kamleshwar سینگ)

Rajyogini دادی Janki رئیس Brahmakumaris Sansthan بزرگترین معنوی سازمان اجرا شده توسط زنان, در گذشت, در سن 104 پس از بیماری طولانی مدت.

او نفس خود را در 2 بعد از ظهر روز جمعه در یک بیمارستان در کوه ابو. او درد و رنج از تنفسی و معده-مشکلات مربوط به دو ماه گذشته در یک بیانیه رسمی گفت.

آخرین مراسم انجام خواهد شد در روز جمعه در یک زمین واقع در Shanti ون پردیس Brahamkumaris ستاد. نخست وزیر نارندرا مودی ابراز غم و اندوه بر مرگ.

“Rajyogini دادی Janki Ji رئیس Brahma Kumaris خدمت جامعه با سعی و کوشش. او تاريخيش را به یک تفاوت مثبت در زندگی دیگران” او هنوز توییتی. نخست وزیر گفت: تلاش در جهت توانمند سازی زنان قابل توجه بود. “افکار من با او پیروان بسیاری در این غم ساعت. Om Shanti,” او نوشت.

Rajyogini دادی Janki متولد شد و در تاریخ 1 ژانویه 1916 در شهر حیدرآباد واقع در استان سند در حال حاضر در پاکستان است. او تا به حال در آغوش مسیر معنوی در سن 21. در سال 1970 او به کشورهای غربی برای ایجاد فلسفه هند راج یوگا و ارزش های انسانی است.

او تا به حال راه اندازی “Seva Kendras’ در 140 کشور در سراسر جهان است. رئیس مدیران در 8,000 از این مراکز هستند. او منصوب شد سفیر نام تجاری Swachh بهارات Abhiyan (تمیز هند ماموریت) توسط دولت برای کار خود را در زمینه حفظ پاکیزگی.

حدود 20 lakh مردم از جمله 46,000 زنان در ارتباط با Brahmakumaris.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>