تحریم چین تماس: Bihar لغو مناقصه از مگا پروژه پل مربوط چینی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیهار دولت روز یکشنبه اعلام کرد لغو مناقصه اهدا شد برای ساخت و ساز جدید مگا پل موازی به پتنا را یاد مهاتما گاندی Setu چون دو تا از چهار پیمانکاران انتخاب شده برای این پروژه تا به حال شرکای چینی گفت: دولت وزیر برای ساخت و ساز جاده Nand Kishore Yadav.

“2 از 4 پیمانکاران که انتخاب شدند برای ساخت یک پل جدید به موازات مهاتما گاندی Setu تا به حال شرکای چینی. ما به خواست آنها برای تغییر شرکای خود را, اما آنها نمی بنابراین ما لغو مناقصه خود را. ما به نام برای برنامه های کاربردی دوباره” Yadav به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI در پتنا.

چین به نمایندگی شرکت مهندسی و ابزاری جاده پل شرکت گروه (JV) در میان مناقصه برای این پروژه که پاک شد توسط اتحادیه دولت کابینه کمیته امور اقتصادی به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در ماه دسامبر سال گذشته است.

ماها دولت قرار می دهد MoUs تومان ارزش 5,020 کرور امضا شده با شرکت های چینی در انتظار

بیهار تصمیم دولت می آید در پی خشم در برابر چینی تجاوز در شرق لاداخ که منجر به مرگ و میر 20 سربازان ارتش هند در ژوئن 15. این امر منجر به تماس برای تحریم محصولات چینی و نهادهای کسب و کار.

در اوایل این هفته, Maharashtra دولت تا به حال به طور موقت در این یادداشت تفاهم (MoU) تومان ارزش 5,020 کرور به تازگی امضا شده با سه شرکت های چینی و خواستار مرکز به آمده تا با یک سیاست روشن در مورد این موضوع در زمینه “تحریم همه چیز چینی” تماس بگیرید.

این موس با سه شرکت های چینی به ارزش تومان 5,020 کرور از جمله Hengli گروه (تومان 250 کرور), Great Wall Motors (Rs 3,770 کرور) و شاخص مدیران خرید الکترو تحرک راه حل های سرمایه گذاری مشترک با Foton (تومان از 1000 کرور روپیه).

اکثریت چین BRI پروژه های خارج از کشور منفی متاثر Covid-19: رسمی

این 14.500 متر پروژه در بیهار شامل ساخت و ساز از یک 5.634 متر پل که اجرا می شود به موازات موجود چهار خط مهاتما گاندی Setu در سراسر رودخانه Ganga در NH-19 در پتنا. این همچنین شامل چهار فضایی زیرگذر یک راه آهن-بیش – پل (راب), 1,580 mtr طولانی یک پل چهار جزئی پل پنج پناهگاه اتوبوس و 13 جاده اتصالات. هزینه سرمایه از این تخمین زده می شد Rs 29.26 میلیارد دلار در ابتدا و قرار بود آن را به پایان خواهد رسید در 3.5 سال است.

یک کنفدراسیون از معامله گران CAIT به تازگی منتشر شده یک لیست از بیش از 500 محصولات چینی و نام خود را برای تحریم در هند.

این Swadeshi Jagran منچ وابسته به آر اس اس نیز خواستار آن شدند که دولت مرکزی لغو مناقصه برای ساخت و ساز در زیر زمین کشش از دهلی نو-مرتا منطقه ای سریع سیستم حمل و نقل تعلق می گیرد به شانگهای تونل مهندسی شرکت محدود (اشريشياکلی توليدکننده شيگاتوکسين). مقامات دولتی بود و سپس توضیح داد که آن را نمی ممکن است به لغو قرارداد این پروژه با بودجه دولتی توسط بانک توسعه آسیایی و برابر قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>