بوکس, فدراسیون شروع می شود آنلاین مربیگری برای المپیک-محدود بوکسورهای میان مستند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آموزش خود را متوقف توسط coronavirus-اجباری ملی مستند هند به المپیک محدود بوکسورهای ارائه خواهد شد کلاس های آنلاین توسط مربیان خود از دوشنبه تا اطمینان حاصل شود که جنبه های ذهنی و تغذیه مراقبت از هستند.

نه هندی بوکسورهای — M C Mary Kom (51kg), Simranjit Kaur (60 کیلوگرم), Lovlina Borgohani (69kg), Pooja Rani (75 کیلوگرم), Amit Panghal (52kg), Manish Kaushik (63kg), Vikas کریشن (69kg), Ashish کومار (75 کیلوگرم) و Satish Kumar (+91kg) — باید واجد شرایط برای توکیو بازی ها به تعویق افتاد تا 2021 با توجه به همه گیر جهانی است که موجب شده است تا هزاران نفر از مرگ و میر.

در یک کنفرانس تلفنی با این بوکسورهای روز یکشنبه, بوکس, فدراسیون هند (BFI) رئیس جمهور آجی سینگ در زمان انبار از آماده سازی خود را در میان ملی مستند تا مارس 14 برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این یک چالش برای همه ما است و همه بیشتر از یک دلیل برای ما به مراقبت از خودمان…اقامت مناسب ادامه تمرینات به عنوان کارگردان مربیان و سعی کنید برای حفظ وزن خود را به عنوان آنجا که ممکن است” سینگ گفت: بوکسورهای.

“ما جزر و مد در طول این بحران به زودی و به حلقه اما با انگیزه ماندن در عین حال کاملا ضروری است,” او اضافه شده است.

توضیح بیشتر در 45 دقیقه بحث BFI اجرایی مدیر R K Sacheti گفت PTI که این مناطق از نگرانی در حال کنترل رژیم غذایی و سلامت روان.

“آنها در خانه های خود را در حال حاضر که رژیم غذایی می تواند برای یک بازی شیر یا خط. بنابراین ایده پشت این کلاس های آنلاین شروع فردا به اطمینان حاصل شود که آنها نگه داشته و آگاه از نیازهای تغذیه ای,” او گفت:. Sacheti گفت: هند بوکس را بالا عملکرد مدیر سانتیاگو Nieva که در حال حاضر در پاتیالا پس از اتمام 14 روز خود انزوا دوره در دهلی نو خواهد بود برگزاری کلاس برای مردان است.

این کلاس برای زنان انجام خواهد شد توسط خود مدیر Rafaelle Bergamasco. “سانتیاگو تنها مربی بوکس است که در پاتیالا در حال حاضر. او دسترسی به سالن بوکس که در آن او را آموزش بوکسورهای بر هيچ ، ایده این است برای نگه داشتن آنها را متصل و آگاه,” او گفت:.

“ما امیدواریم که همه چیز بهبود و مستند به پایان می رسد اما ما نمی تواند شروع از ابتدا وقتی که اتفاق می افتد. ما باید چیزی به طوری که زمانی که آن را به پایان می رسد وجود دارد یک انتقال بدون درز,” او اضافه شده است.

هند رزرو بی سابقه ای نه المپیک شکافها در مقدماتی آسیا در اردن در اوایل این ماه.

ملی مستند است و قرار دادن یک توقف همه فعالیت های ورزشی در سراسر کشور است.

این COVID-19 همه گیر باعث شده است که بیش از 20 مرگ و میر در هند و آلوده بیش از 900.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>