بوکسورهای’ اردوگاه آموزشی بعید است به زودی در میان لجستیکی نگرانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وزارت برو جلو آمده است و یک روش عملیاتی استاندارد نیز در جای خود اما بوکسورهای بعید به رزومه اردوگاه آموزشی در هر زمان به زودی به عنوان ملی فدراسیون هایش با “چند لجستیکی نگرانی” در میان COVID-19 بیماری همه گیر. با این وزارت خانه اجازه می دهد افتتاح مجتمع ورزشی و استادیوم های هندی, ورزشکاران, از جان گذشته برای از سرگیری, از جمله بوکسورهای که مشغول شده اند در آموزش تناسب اندام در خانه های خود در طول دو ماه گذشته.

“پیشنهاد ما این است که انتظار قبل از ورزش اقتدار هند (SAI) تیم بدست آورد. هنگامی که ما دریافت یک تصویر روشن ما شروع خواهد شد بیشتر در از سرگیری مذاکرات,” بوکس فدراسیون هند, مدیر اجرایی, R K Sacheti گفت PTI انداختن به اندازه کافی نکات که از سرگیری فوری بعید است.

بوکسورهای و BFI را به نشانه رضایت اشکال اذعان خطر از سرگیری آموزش در میان همه گیر قبل از اینکه اجازه بازگشت در (SAI) مراکز برای تمرین. رسمی دیگری وجود دارد گفت: بسیاری از مسائل که نیاز به پرداختن همانطور که از در حال حاضر. “SAI SOP (منتشر شده در پنج شنبه) میله دسترسی به, حلقه وجود دارد و نمی توان هر انسانی مبارزه یا. در چنین سناریویی وجود دارد خواهد بود هر نقطه در گرفتن آنها (بوکسورهای) به جمع آوری میان خطر ابتلا به عفونت است ؟ “او گفت:” در شرایط گمنامی.

وزیر ورزش Kiren Rijiju قبلا اعلام کرده است که طرح خود را به راه اندازی مجدد اردوگاه ملی حداقل برای المپیک-محدود ورزشکاران تا پایان این ماه است. نه بوکسورهای — پنج مرد و چهار زن — که تا کنون واجد شرایط برای توکیو بازی ها به تعویق افتاد تا 2021 با توجه به همه گیر و فراگیر در جهان است.

در هند به تنهایی مورد تعداد عبور کرده 1 لاخ و بیش از 3000 فوت کرده اند. “وجود دارد یک خطر بزرگ است. هیچ یک از بوکسورهای در پاتیالا (که در آن مردان اردوگاه برگزار می شود) و یا در دهلی نو (که در آن اردوگاه زنان انجام شده است). از آن خواهد شد لجستیکی کابوس به آنها را به این مکان به عنوان در حال حاضر” این مقام گفت.

“اگر خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد که نمی تواند مخل به تمام المپیک آماده سازی. بهتر است صبر کنید در حال حاضر…اجازه دهید وضعیت سهولت کمی احتمالا مدتی در ماه ژوئن,” او اضافه شده است. BFI, دبیر کل جی Kowli گفت که او فکر آنلاین جلسه از سهامداران در ماه ژوئن به رقم روش از سر گیری. پرسید: اگر او موافقت با احساسات بیان شده توسط مقام Kowli گفت که او نمی تواند انکار خطرات.

“من در تلاش برای یک جلسه در ماه ژوئن به بحث در مورد روش. من نمی توانم انکار این خطرات در صورتی که نظر اکثریت اما ما باید به دنبال از سرگیری در برخی از نقطه,” او گفت: PTI. Kowli است که یک عضو از کنفدراسیون بوکس نیز نشان داد که قاره بدن نمی خواهد هر گونه بحث در مورد از سرگیری رقابتی اقدام تا ماه اوت.

“وجود دارد یک کمیته اجرایی جلسه دیروز که در آن تصمیم گرفته شد که هر گونه تصمیم گیری و یا بحث در مورد از سرگیری و تقویم اتفاق خواهد افتاد و تنها در ماه اوت” Kowli گفت. “اقدام در سطح احتمال از سرگیری تنها در سه ماهه گذشته که بیش از حد پس از بررسی دقیق از COVID-19 وضعیت,” او اضافه شده است. این BFI می خواهد به برگزاری مسابقات ملی در حد معمول اکتبر-نوامبر پنجره, پس از مسابقات قهرمانی آسیا در ماه دسامبر در دهلی نو.

“تقویم که در کنار هم قرار شد در سال 2019 رفته است از پنجره. که خود را دوباره ترسیم در ماه اوت تنها بسته به وضعیت” Kowli گفت. هند با کارایی بالا مدیر سانتیاگو Nieva قبلا اظهار داشت که آموزش فردی می تواند دوباره در ملی کمپ بدون مبارزه برای در حال حاضر و پس از آن موظف پروتکل های ایمنی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>