Bottas طول می کشد موقعیت قطب برای فصل باز اتریشی GP

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Valtteri Bottas upstaged مرسدس هم تیمی لوئیس همیلتون در روز شنبه به موقعیت قطب برای فرمول یک فصل باز اتریشی جایزه بزرگ. فنلاندی راننده لبه قهرمان جهان توسط .012 ثانیه در ردبول حلقه در اسپیلبرگ. او گره مشت خود را به عنوان او به صعود از ماشین خود به اشتراک گذاشته و یک آغوش با همیلتون.

“این چیزی است که ویژه هنگامی که شما فشار به حد” گفت: Bottas که در تعقیب یک هشتم حرفه ای برنده شوید. “احساس بسیار خوبی است. آن را بسیار چشمگیر (از تیم).”

ردبول حداکثر Verstappen سوم شد و Lando نوریس به مک لارن افزایش اتمام چهارم. Verstappen برنده دو سال گذشته در اینجا از جمله 2019 زمانی که او آغاز شده سوم پشت سر همیلتون و فراری چارلز لکلرک.

“این رفتن به جالب بسیار کمی گرمتر فردا و امیدوارم این بازی به نفع ما به” Verstappen گفت. “مرسدس بود و در سطح های مختلف متاسفانه. در سال گذشته ما نیز کمی در مقدماتی بنابراین من انتظار ما خواهد بود کمی بهتر در این مسابقه است.”

Bottas تا به حال منجر زمانی که رانندگان سوار بر نهایی خود را دور و ضرب و شتم خود را علامت قبل از کشویی کردن آهنگ به شن.

همیلتون بود تعقیب یک رکورد گسترش 89 حرفه ای قطب. او جلوتر اما پس از آن کاهش یافته است کمی به عنوان Bottas امن 12th حرفه ای قطب.

“کار بزرگ توسط Valtteri. این یک شروع عالی برای این فصل” همیلتون گفت. “ما نشان می دهد در سال در سال است که ما همچنان به عنوان بهترین تیم. ما روشنفکر … به طور مداوم در یادگیری از یکدیگر و هل دادن مرزهای.”

فراری تلاش برای سرعت لکلرک نزدیک به یک دوم در هفتم و سباستین Vettel عدم آن را به بخش سوم و نهایی واجد شرایط شناخته شده به عنوان Q3. او شروع مسابقه از 11 بر روی شبکه.

Vettel ترک فراری در پایان فصل با آینده اش در F1 نامشخص است.

قبلا همیلتون ارسال شده سریع ترین زمان در تمرین امروز صبح. 35 ساله انگلیسی, راننده نیز, سریعترین در هر دو جلسه در روز جمعه.

میدوی را از طریق سوم عمل F1 تازه وارد نیکلاس Latifi misjudged خروج از یک به نوبه خود و چرخید خود ویلیامز به یک محافظ تایر دیوار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>