بوروسیا دورتموند نشانه های بسیار امتیاز نوجوان انگلیسی جود بلینگهام

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوروسیا دورتموند امضا کرده و امیدوار کننده 17-year-old English هافبک جود بلینگهام از دوم-بخش باشگاه بیرمنگام باشگاه آلمانی روز دوشنبه گفت:. دورتموند در نهایت تایید کرد که انتظار می رود معامله دو روز قبل از بیرمنگام نهایی لیگ بازی فصل – یک پتانسیل سقوط decider برابر دربی. دورتموند گفت: Bellingham امضا “قرارداد بلند مدت” و پوشیدن شماره 22 نیوجرسی.

“من فوق العاده هیجان زده به پیوست یکی از بزرگترین باشگاه های” واشینگتن گفت بیرمنگام سایت. “جهت آنها می رویم و چه مقدار از آنها برای کمک به بهبود بازیکنان جوان ساخته شده آن را آسان تصمیم را برای خودم و خانواده ام.”

بلینگهام زیر را در صدای پای انگلستان به جلو Jadon سانچو که 17 زمانی که او ساخته شده حرکت می کند از منچستر سیتی به دورتموند سه سال پیش. سانچو است و پس از تبدیل شدن به یکی از بوندسلیگا با ارزش ترین حمله بازیکنان با 17 گل و 17 پاس گل در این فصل است.

بلینگهام ساخته شده و اولین بازی خود را برای بیرمنگام در ماه اوت گذشته در سن 16 و 138 روز. ساخته شده است که او جوانترین بازیکن در تاریخ این باشگاه. او در ادامه به نمره چهار گل در 40 لیگ ظاهر.

واشینگتن همچنین برای انگلستان در زیر 17 سطح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>