‘قرض برای دیدار با کسری نه تحمیل مالیات های بالاتر’: چیدمبرم پیام به مرکز…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر دارایی سابق P چیدمبرم روز چهارشنبه گفت که دولت باید قرض خود را برای دیدار با کسری و نه توسل به اعمال جدید و یا افزایش مالیات در میان coronavirus بحران است.

چیدمبرم گفت: تحمیل مالیات های بالاتر انجام شود باید در یک زمان زمانی که فعالیت های اقتصادی در کشور است “زمین را متوقف کند”.

“جدید و یا افزایش مالیات ها را به فقر خانواده ها بیشتر است. دولت باید قرض خود را برای دیدار با کسری نه تحمیل مالیات بالاتر بار زمانی که فعالیت های اقتصادی دارای زمین به توقف” چیدمبرم توییتی در روز چهارشنبه.

او گفت: اعمال جدید و یا افزایش مالیات ها را حس می کند تنها زمانی که اقتصاد پررونق است.

“بار مالیاتی در طبقه متوسط و فقیر است که در واقع مالیات پریشانی” سابق وزیر دارایی گفت.

“ما شده اند شفاعت برای نقل و انتقالات پول نقد از دولت به پایین نیمی از مردم/خانواده. به جای آن دولت در حال انجام یک معکوس انتقال پول از مردم به دولت! بی رحمانه,” او اضافه شده است.

در اوایل این هفته Kejriwal, دولت اعلام کرد افزایش مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در بنزین و دیزل به جمع آوری پول برای مبارزه با بیماری کروناویروس. این تصمیم بود, افزایش قیمت بنزین تا تومان 1.67 در هر لیتر به تومان 71.26 و دیزل توسط Rs 7.10 به تومان 69.39.

این مرکز در روز سه شنبه افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین با 10 تومان و در دیزل توسط 13 در هر لیتر به جبران برخی از از دست دادن درآمد رنج می برد توسط دولت با توجه به Covid-19 مستند. اما تغییر در ساختار مالیاتی را نمی خواهد تحت تاثیر خرده فروشی قیمت فروش بنزین و دیزل در حساب از وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش.

علاوه بر این برخی از کشورهای از جمله دهلی نو, آندرا پرادش, West Bengal و راجستان اعلام کرده بود افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم برای مشروب الکل فروشگاه برداشته کرکره پس از نزدیک به 40 روز مستند در روز دوشنبه. دهلی نو افزایش مالیات 70% آندرا 75%, West Bengal 30 درصد و راجستان 10 درصد تمام به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با بیماری های همه گیر و مدیریت دولتی منابع مالی دولت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>