‘بوریس بکر است بزرگتر doughnut از من فکر کردم Kyrgios در جنگ از کلمات با…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Nick Kyrgios و بوریس بکر معامله توهین در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه پس از استرالیا با انتقاد از الکساندر Zverev پس از یک ویدیو به نظر می رسد برای نشان دادن آلمان در شلوغ باشگاه با وجود COVID-19 بیماری همه گیر.

ویدیو was posted on Instagram توسط طراح آلمانی فیلیپ Plein و بعد از آن حذف شده است. وجود دارد هیچ نشانه ای از زمانی که تصویری در نظر گرفته شد.

Zverev در هفته گذشته گفت: او را از خود جدا پس از بازی در نواک جوکوویچ را بد بخت آدریا تور نمایشگاه مسابقات در صربستان و کرواسی بود که پس از رها متعدد بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

Kyrgios روز دوشنبه به نام Zverev فعلی مردان جهان عدد هفت “خودخواه” باعث ملامت از مفسر سابق و شش-زمان گرند اسلم قهرمان بکر.

“نمی خواهم هیچ #موش! کسی گفتن خاموش همکار ورزشکار/زن هیچ دوست من! نگاه خود را در آینه و فکر می کنم شما بهتر از ما… @NickKyrgios,” بکر گفت در توییتر.

Kyrgios شد و بی درنگ در پاسخ او: “به خاطر خوبی بوریس من نه رقابت و یا تلاش برای پرتاب هر کسی زیر اتوبوس. این یک جهانی همه گیر و اگر کسی به عنوان ساده لوحانه به عنوان الکس به انجام آنچه او انجام داده است و من او را برای آن. ساده است.”

“همه ما در زندگی همه گیر به نام #Covid_19! این وحشتناک است و آن کشته شدن بسیاری از زندگی…ما باید به حمایت از خانواده های ما/عزیزان و دستورالعمل ها را دنبال کنید اما هنوز هم نمی خواهم #موش @NickKyrgios,” بکر ادامه داد.

Kyrgios قبلا انتقاد سازمان بالکان رویداد و آمار در بدن حاکم برای برنامه های خود را به راه اندازی مجدد تنیس حرفه ای در طول بیماری همه گیر.

“موش ها? برای نگه داشتن کسی پاسخگو? راه عجیب و غریب به آن فکر می کنم قهرمان من فقط به دنبال مردم. زمانی که خانواده من و خانواده در سراسر جهان را با احترام انجام درست” Kyrgios و افزود: با شکوفا:

“@TheBorisBecker بزرگتر doughnut از من فکر کردم … می تواند ضربه شلیک بدیهی است که بیشترین ابزار در ریختن هر چند.”

Zverev, 23 در زمان بخشی در جوکوویچ رویداد که دیدم جمعیت بسته بندی شده به غرفه در بلگراد در حالی که بازیکنان را در آغوش گرفت در خالص و بازی بسکتبال در کرواسی. این بازیکن آلمانی گفت که او و تیم او تا به حال آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>