رزرو تحت UAPA کشمیر روزنامه نگار مورد در دادگاه امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط مسعود Bashaarat | سرینگر | به روز شده: مارس 24 سال 2020 11:22:55 am

Kashmir journalist gowhar Gilani, Gowhar Gilani hearing, Kashmir journalist UAPA, Arnab Goswami, Jammu and kashmir High court, India news, Indian express روزنامه نگار و نویسنده Gowhar Geelani. (عکس)

به جامو و کشمیر بالا دادگاه را بشنود از طریق ویدئو کنفرانس درخواست ثبت شده توسط روزنامه نگار و نویسنده Gowhar Geelani, که رزرو شده بود توسط پلیس تحت دقیق فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) دو روز پیش. این مورد در آینده برای شنوایی قبل از عدالت علی محمد Magray.

در درخواست خود را صالح Peerzada, مشاوره برای Geelani است, سوال در مورد برابر مشتری و حوزه سایبر پلیس به دنبال موقت حفاظت از دستگیری و quashing از شاه. “مخاطب هیچ صلاحیت بررسی جرائم فراتر از حوزه فن آوری اطلاعات عمل می کنند, 2000,” درخواست استدلال کرد. “وجود دارد هیچ پیدایش و یا شیوه ای از کمیسیون اتهام جرائم ذکر شده در شاه, به عنوان مثل, شروع آزار و اذیت در سوء استفاده از فرآیند قانون نمی تواند اجازه داده می شود برای حفظ. ثبت نام از impugned شاه نشات گرفته از سوء استفاده از قدرت پلیس به عنوان چنین موجب می شود نقض.”

درخواست را به چالش کشیده است شاه و تحقیق بر این اساس است که “محتویات شاه را تشکیل جرم اتهام”. “آناتومی شاه را نشان می دهد اسکلتی شکل گیری بدون خاص در مورد تاریخ دوره یا محل جرم به عنوان مورد نیاز توسط قالب صنوبر. چنین قابل مشاهده حذفیات عمدی و سرچشمه به عنوان یک نتیجه از پلیس لایه است که ایجاد علاج ضعف در شروع محاکمه” طومار بحث شده است.

بیان سرمقاله: Unfreedom مطبوعات

در دادخواست این وکیل گفته است که صرف بیان عقیده سیاسی و یا غیر سیاسی در یک انجمن عمومی نیست بالفعل تشکیل یک جرم است.

در حالی که پلیس این است که سکوت در مورد این اتهامات استناد در برابر Geelani دادخواست می گوید او رزرو شده است در بخش 13 از UAPA و بخش 505 از مجازات.

زبان به بیان Geelani گفت: همه اتهامات علیه او بی اساس است. “من همیشه محکوم همه اشکال خشونت از طریق رسانه های اجتماعی” Geelani گفت. در واقع Geelani یکی از اولین دره نگاران به صدا نظر خود را در مورد پسران جوان برای پیوستن به شبه نظامیان و کشته شدن در پلیس روبرو می شوند در عرض چند روز. “کشمیر است که به سرعت خود را از دست دادن ارزش منابع انسانی, پسران جوان و نوجوان. و ما نمی توانیم برای عادی سازی عظیم این فاجعه انسانی. عزاداری نمی تواند دائمی ما سیاست است. مجالس ترحیم جوان ما نمی تواند ما رویدادهای سیاسی. این فاجعه است که نتیجه عدم حضور معنی دار صادقانه و پاک کردن سیاست” او توییتی در سال گذشته است.

در روز پنج شنبه شورای مطبوعات هند در حالی که در واکنش به یک حمله در تلویزیون روزنامه نگار Arnab Goswamiگفته بود: “هر شهروند این کشور از جمله یک روزنامه نگار حق بیان نظر خود را که ممکن است خوشایند برای بسیاری از, اما این نمی دهد کسی با اقتدار به strangulate چنین صدا”. Goswami دادخواست در حال آمدن است برای دادرسی در دیوان عالی کشور امروز.

بخوانید | شاه در برابر Arnab Goswami بیش از ‘موهن’ سخنان برابر سونیا گاندی ‘تفرقه’ نظرات

J-K پلیس رزرو Geelani و مستقل عکاس خبری تحت سختگیرانه ضد ترور قوانین رسانه های اجتماعی خود را پست. پلیس باید نامیده می شوند در پست خود به عنوان “فتنه انگیز آتش زا و متهم”. پلیس نیز ثبت نام یک شاه در یک داستان منتشر شده توسط هندو گفت: آن می تواند تحریک خشونت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>