بمبئی HC ارشد طرفداران اصرار CJ Dharmadhikari اجازه می دهد تا e-پر کردن ویدئو کنفرانس از PILs برای فقیر و به حاشیه رانده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Omkar Gokhale | بمبئی | به روز شده: مارس 26 سال 2020 12:18:13 pm

Bombay High Court, Bombay High Court e-filing of PIL, e-filing of PIL, PIL e-filing, Bombay High Court judges, Bombay High Court chief justice, coronavirus, coronavirus Maharashtra, India news, Indian Express در نامه ای به CJI ارشد طرفداران Janak Dwarkadas, Rajani Iyer آنیل Anturkar, Mihir دسای و Gayatri سینگ از او خواست تا اقدامات لازم برای جلوگیری از حضور شخصی از دادخواهان را امضا و تأیید PILs.

ارشد طرفداران از دادگاه عالی بمبئی در روز شنبه در نامه ای به رئیس دادگستری بوشان P Dharmadhikari به ایجاد تغییرات در تشکیل پرونده و ارائه موارد برای حفاظت از کارکنان دادگاه و وکلا در طول شیوع کروناویروس و به اولویت منافع عمومی فرآیندهای باغبانی (PILs) مربوط به مسائل مشترک و مردم فقیر در طی 21 روز ملی مستند.

در نامه ای به رئیس دادگستری ارشد طرفداران Janak Dwarkadas, Rajani Iyer آنیل Anturkar, Mihir دسای و Gayatri سینگ از او خواست تا اقدامات لازم برای جلوگیری از حضور شخصی از دادخواهان را امضا و تأیید PILs.

وکلا پیشنهاد شده که e-براده باید مجاز و شنیدن دادخواست تواند انجام شود به طور منظم از طریق ویدئو کنفرانس برای امنیت و حفاظت از تمام افراد مرتبط. “نارضایتی از فقیر و به حاشیه رانده اولویت داده می شود و با حساسیت موثر برای جبران” در این نامه به عنوان خوانده شده.

در این نامه آمده است که ماه مارس 22 Janata حکومت نظامی اشاره کرده است مشکلات را به بخش های خاصی از محروم شهروند و 21 روز lockdown را افزایش می دهد خود را چند برابر سختی ها.

نگرانی وجود دارد که بر فقیر از نظر دسترسی به مواد غذایی, سرپناه و آب و فاضلاب در میان دیگران ارشد مشاوره اشاره کرد.

در این نامه همچنین اظهار داشت: “در خصوص خطرات فقیر و به حاشیه رانده بسیاری از آنها شامل کارگران مهاجر سرگردان در مکان های مختلف روزانه دستمزد حقوق بگیران که خود را بدون شغل و درآمد افراد با نیازهای ویژه به سادگی قادر به دست آوردن دسترسی به و یا از فایده بهداشتی و تجهیزات پزشکی.”

وکلا گفت که چنین حاشیه رانده افراد و نمایندگان آنها شده اند افزایش نارضایتی با مقامات اما نمی تواند فایده های مورد نیاز پاسخ.

این نامه بیشتر اظهار داشت: “به عنوان افسران این دادگاه آن است که جدی است که درخواست سیستم عدالت همچنان در دسترس خواهد بود به خصوص برای فقرا و به حاشیه رانده در طول بحران وجود دارد.”

با در نظر گرفتن این مستند در دولت رئیس دادگستری Dharmadhikari در 23 مارس تجدید نظر به وکیل و طرفین دعوا به فایل های غیر ضروری مسائل به عنوان کارگردان زودتر شکست که نمونه خواهد هزینه های تحمیل شده بر آنها.

هفته گذشته دادگاه عالی بمبئی قاضی آنیل K Menon آمد تا با ابتکاری اندازه گیری و صدور اطلاعیه که بسیار فوری مسائل گرفته خواهد شد تا برای ذکر توسط ویدئو کنفرانس از طریق یک نرم افزار تلفن همراه در دادگاه روز کاری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>