بمبئی HC حاضر به ماندن لغو CKP Co-op بانک مجوز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به دادگاه عالی بمبئی (HC) در هفته گذشته حاضر به ماندن در بانک مرکزی هند (RBI) تصمیم به لغو مجوز این مشکل CKP Co-op بانک با مسئولیت محدود.

دو قاضی تقسیم نیمکت دادگاه متشکل از قضات Nitin Jamdar و SP Tavade رد تقاضای ثبت شده توسط خان ساکن Vishwas Utagi و تایید بانک مرکزی مارس 28 سفارش.

“پریما نظر ما پیدا نمی کنید که وجود دارد این است که هر گونه خطای اساسی در رویکرد RBI” نیمکت گفت.

دادگاه اشاره کرد که RBI واگذار شده است با قدرت گرفتن گام های لازم در جهت منافع سپرده گذاران بانک ها و مکان های عمومی و تنظیم بانکی اقدامات به نفع CKP Co-op بانک سپرده گذاران.

قبلا Utagi منتقل شده بود در دادگاه به نمایندگی از 500 سهامداران حساب دارندگان سپرده گذاران و کارمندان و سایر ذینفعان از CKP Co-op بانک در حالی که به چالش کشیدن RBI آوریل 28 سفارش.

Utagi استدلال کرده بود که RBI گذشت سفارش بر اساس دو نشان می دهد علت اعلامیه صادر شده در ژوئن 11, 2015 و دوباره در اوت 23, 2017, اما کسانی که اعلامیه تبدیل شده اند infructuous و در نقض اصول عدالت طبیعی و تشریفات قانونی.

این درخواست مخالفت RBI منظور تلاش برای سرپوش گذاشتن شکست از اعضای هیئت مدیره از مدیران بودند که نامزد پيشين دولت برای اجرای CKP Co-op بانک از مه 31, 2012.

او همچنین ادعا شده که RBI نادیده گرفته و منافع بانک به سپرده گذاران و سایر ذینفعان در حالی که عبور از آن منظور است.

اما روی نیمکت مشاهده کرد که ممیزی انجام شده توسط RBI نشان داد چند بی نظمی و بانک در سلامت مالی ضعیف باعث تنظیم بانکی به مسئله اول نشان می دهد-باعث توجه در ژوئن 11, 2015.

هر چند CKP Co-op بانک فرستاده شده اقدام خود قصد دارد در ماه جولای سال 2016 و پس از آن دوباره در ماه نوامبر سال 2016 آن را مشکلات مالی به مراتب بیش از.

RBI مقامات انجام بازرسی در ماه مارس 2019 که نشان داد بیشتر بدتر از آن سلامت مالی و که منجر به صدور مارس 28 جهت به دنبال فسخ آن مجوز که HC را تایید کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>