بمبئی HC کمک های مالی ‘مشروط اجازه’ به Bhim ارتش برای برگزاری جلسه در ناگپور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21 سال 2020 5:24:16 pm

bhim army, nagpur bhim army workers meeting, bombay high court, chandrashekhar azad, latest news, indian express دادگاه خواسته دادخواهان و سخنران اصلی یعنی Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد به نوشته انجام است. (اکسپرس فایل عکس Gajendra Yadav)

ناگپور نیمکت از دادگاه عالی بمبئی در جمعه اعطا شده “مشروط” اجازه Bhim ارتش برای برگزاری آن برنامه ریزی شده “کارگران دیدار با” برنامه در زمین مجاور به RSS Smruti Mandir محل.

دادگاه جهت در آمد یک درخواست ثبت شده توسط Bhim ارتش منطقه ناگپور واحد رئیس Prafulla Shende در برابر امتناع توسط پلیس شهر به اعطای مجوز برای برگزاری برنامه در Reshimbag زمین.

دادگاه قرار می گیرد برخی از شرایط این سازمان در حالی که اعطای مجوز. نیمکت شامل عدالت Sunil Shukre و عدالت Madhav Jamdar حکومت: “این دیدار برگزار خواهد شد و برای کارگران دیدار تنها و آن را نباید تبدیل به تظاهرات و اعتراض های عمومی. از آن خواهد شد تنها بین 2 ساعت تا 5 ساعت در فوریه 22 و نباید مورد استفاده برای هر هدف سیاسی.”

دادگاه همچنین هشدار داد: “هیچ التهابی سخنرانی و چنین سخنرانی که تمایل به تحریک خشونت و یا گسترش نفرت در میان شهروندان و یا جمعی بیمار-احساسات و یا پایین پایین عزت و شهرت از شهروندان و ملت یا prejudicially تاثیر حاکمیت و تمامیت هند و یا نظم عمومی باید توسط هر کسی در نظر گرفتن بخشی در این نشست است.”

دادگاه نیز به کارگردانی برگزارکنندگان به تخلیه زمین “آخرین 6 pm”.

دادگاه خواسته دادخواهان و سخنران اصلی یعنی Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد به کتبی تعهد — که دادگاه خواهد بود حزب از تعهد— که “آنها را رعایت و حصول اطمینان از انطباق با بالا-با اشاره به شرایط این دادگاه است.”

“هر گونه تخلف از هر یک از این شرایط را نقض مسئول نه تنها حقوق کیفری اقدام بلکه برای تحقیر از دادگاه اقدام” نیمکت اعلام کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>