بمبئی HC اجازه می دهد تا کاهش دستمزد برای غایب کارگران از مناطق آرام و یا هیچ مستند محدودیت های

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده: مارس 1, 2020 12:13:38 pm

Coronavirus, India lockdown, Women coronavirus, Women migrants, Covid-19 migration, Indian express مهاجران تلاش برای راه رفتن راه خود را از دهلی نو به مربوطه متحده است.

به دادگاه عالی بمبئی را اورنگبد نیمکت شنبه گفت که کارفرمایان می توانند کسر دستمزد طبق روش گذاشته شده در این قانون برای کارکنان که به طور داوطلبانه باقی می ماند وجود ندارد و در مناطقی که Covid-19 محدودیت شده اند آرام توسط دولت.

یک قاضی نیمکت دادگستری Ravindra V Ghuge شد از شنیدن درخواست توسط پنج شرکت های تولید Precicut Engineering Pvt Ltd, Poona مسیحی انجمن پزشکی CTR صنایع تولیدی Pvt Ltd, Bhogale خودرو خصوصی با مسئولیت محدود و تراز اجزای Pvt. Ltd.

تولید کنندگان به چالش کشیده بود اطلاع رسانی صادر شده توسط اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) در تاریخ 29 مارس که تجویز کارفرمایان به کارکنان خود را پرداخت و از جمله مهاجران و قرارداد کارگران کامل دستمزد ماهانه در نظر Covid-19 lockdwon وضعیت.

مشاوره برای درخواست سازمان های مدافع T K Prabhakaran به چالش MHA اطلاع رسانی و گفت: آنها به دنبال معافیت از پرداخت کارگران خود را در وضعیت فعلی و با وجود تمایل خود را به کار پس از تولید فعالیت های محدود شده با توجه به کروناویروس مستند.

اما آن فرستاده شده توسط تولید کنندگان است که آنها خواهد پرداخت 50 درصد از دستمزد ناخالص و یا حداقل نرخ دستمزد طبق حداقل دستمزد قانون هر کدام که بالاتر است.

مدافع D G Nagode برای این مرکز و حمایت D R Kale برای دولت به دنبال به دستورالعمل از مقامات و برای پاسخ به تقاضای.

عدالت Ghuge اما کاهش یافته است به دخالت در MHA برای زمان حال بیان کرد که مشابه مورد انتظار است قبل از دیوان عالی کشور است. نیمکت اشاره کرد که دیوان عالی کشور در تاریخ 27 آوریل تا به حال داده نشده هر گونه موقت امداد مشابه درخواست بود و موکول دادرسی. علاوه بر این کرالا دادگاه عالی باقی مانده بود دستور صادر شده توسط کرالا دولت در وزارت مالیه بود که مجاز 50 درصد پرداخت به کارکنان دولت و مانده پرداخت معوق شد.

“من نمی تواند تمایل به تداخل با impugned MHA نظم و انتظار می رود دادخواهان به پرداخت هزینه ناخالص ماهانه حقوق و دستمزد به کارکنان ذخیره و به جز انتقال کمک هزینه و مواد غذایی کمک هزینه اگر در حال پرداخت ماه به ماه و اساس در مورد آن دسته از کارگران که مورد نیاز نیست به گزارش وظایف” مشاهده عدالت Ghuge.

دادگاه توضیح داد که پس از ماهاراشترا دولت تا حدی برداشته مستند در برخی از مناطق صنعتی کارگران خواهد بود انتظار می رود به گزارش به وظایف خود به عنوان در هر شیفت برنامه با حفاظت کافی از Covid-19 عفونت های ارائه شده توسط کارفرمایان.

اعطای آزادی به تولید کنندگان به کسر حقوق و دستمزد به صورت داوطلبانه غیاب کارگران, عدالت Ghuge گفت: “در این رویداد از جمله کارگران به طور داوطلبانه باقی می ماند وجود ندارد و مدیریت خواهد بود در آزادی به کسر دستمزد خود را برای عدم حضور خود را منوط به این روش را کنار گذاشته اند در حالی که آغاز چنین عمل است. این اعمال را حتی به مناطق که در آن وجود دارد ممکن است یک قفل کردن.”

دادگاه نیز اعطا آزادی اتحادیه های کارگری و کارگران نمایندگان به فایل مداخله برنامه های در خواستی.

عدالت Ghuge گفت که پرداخت دستمزد ناخالص با درخواست شرکتها به کارگران خود را ذخیره و به جز انتقال/مواد غذایی کمک هزینه منوط به نتیجه مذاکرات شده و بیشتر شنیدن on May 18.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>