بمب در انگلستان محدود کامیون در نظر گرفته شده برای مبارزه با تروریسم در اروپا روز, ایرلند شمالی, پلیس می گویند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایرلند شمالی شبه نظامیان امید یک بمب در آنها کاشته شده در یک کامیون حمل در هفته گذشته را به یک کشتی در سراسر دریای ایرلند و منفجر شدن در بریتانیا در زمان آن را به سمت چپ اتحادیه اروپا به پلیس گفت: روز پنج شنبه.

پلیس دریافت یک تماس تلفنی هشدار از طریق یک خروجی رسانه ها در 31 ژانویه بود که یک بمب در یک کامیون در بلفاست اسکله بود که با توجه به رفتن با کشتی به اسکاتلند از بریتانیا-اجرای Northern Ireland, اما آنها نمی تواند پیدا کردن وسیله نقلیه.

کشتی میره و با خیال راحت وارد در روز بریتانیا چپ اتحادیه اروپا – یک خروجی ثابت کرد که بسیار تفرقه در ایرلند شمالی.

روز دوشنبه پلیس دریافت یک تماس تلفنی در این زمان ارائه نام شرکت حمل کامیون متعلق به, که منجر آنها را به وسیله نقلیه که تا به حال هرگز به سمت چپ ایرلند شمالی است.

“آنها قصد دارند ما باور و گفتند که دستگاه خواهد منفجر شود در سراسر بریتانیا به چپ اروپا” دستیار رئیس پاسبان جورج کلارک گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

پلیس گفت که این بمب کاشته شده و توسط نرم افزار-ایرلندی شبه نظامیان شناخته شده به عنوان مخالفان که مخالف 1998 جمعه صلح توافق و ادامه داد: سطح پایین کمپین خشونت.

دستگاه انفجاری پیدا شد متصل به وسیله نقلیه سنگین کالا در Silverwood املاک صنعتی در شهر Lurgan در شهرستان آرما ایرلند شمالی.

پلیس گفت که این دستگاه قرار داده و راننده خودرو جاده کاربران و عموم مردم در معرض خطر جدی از آسیب و مرگ ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>