پیچ می رود ویروسی با ‘اجتماعی فاصله المپیک عکس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازنشسته آهنگ ستاره Usain Bolt نشان داد او هنوز چند گام جلوتر زمانی که او نوشته خبرگزاری فرانسه عکس از او outstripping رقبای خود در بازی های المپیک پکن با گونه های برامده عنوان: “اجتماعی فاصله”. پیچ و مهره, ارسال, این برنامه شامل یک تصویر توسط عکاس خبرگزاری فرانسه نیکولا Asfouri از بازی های المپیک 2008 100m, نهایی, منفجر کرد و بر, رسانه های اجتماعی, نقشه کشی بیش از نیم میلیون نفر را دوست دارد و 90,000 رسانهها.

آن را نشان داد جامائیکا عبور از خط پایان در ورزشگاه آشیانه پرنده در یک بعد-رکورد جهانی زمان 9.69 ثانیه یک نظر اجمالی به دور از خط چهار به عنوان او نومید رقبای دنباله دو قدم پشت سر گذاشت.

همچنین بخوانید: کوبه برایانت به یاد در سالگرد NBA خداحافظی

“وحشی” اظهار نظر یک کاربر توییتر در حالی که نیویورک تایمز روزنامه نگار dominika cibulkova ارسال شده تصویر دیگری از پیچ در مقابل خود با عنوان “خود انزوا”.

پیچ و مهره های قفسه سینه-thumping جشن در پکن به اضافه یک افسانه است که رشد بیشتر از زمانی که او موفق به کسب 200 متر در دنیای دیگری-زمان ثبت. بازنشسته شد در سال 2017 با هشت مدال طلای المپیک و زمان 100m علامت 9.58 ثانيه مجموعه در سال 2009.

Bolt, 33, است دلگرم شده است جامائیکا به خود منزوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال ویدئوها از خود ورزش در خانه و دستکاری توپ فوتبال با یک دوست. او همچنین کمک به ترویج عمده جمع آوری کمک Telethon جامائیکا.

پس از بازنشستگی از دو و میدانی, پیچ و مهره, یک منچستر یونایتد فن اقدام به راه اندازی یک حرفه ای در فوتبال بود و دادگاه با استرالیا Central Coast Mariners قبل از قرارداد مذاکرات شکست خورده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>